Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yazıları hep okuyorum ama pek bişey yazmıyorum çünkü artık durgunlaştı buralar eski halini özledim yoğun halini.bu arada 17 ekimde allah izin veririse oğlumu kucağıma alıcam heyecan ve korkuyu birden yaşıyorum karışığım yani.neyse herkesi çok öpüyorum allaha emanet olun
canımm allah sağ salim kurtarsın inşallah ne heyecan vardır şimdi:) allaha emanet ol

selam kızlar size müjdeyi vermek isterdim ama hala doğum yapmadım.günüm geçmesine rağmen hala sancım yok. enson pazartesi karar verilecek.yüksek ihtimal sezeryanla alınacak.ne olur dua edin.çatım çok darmış. bebek doğum kanalına giremiyormuş.moralim çok bozuk.inşallah pazartesiye kadar birşey olmaz.

selam kızlar size müjdeyi vermek isterdim ama hala doğum yapmadım.günüm geçmesine rağmen hala sancım yok. enson pazartesi karar verilecek.yüksek ihtimal sezeryanla alınacak.ne olur dua edin.çatım çok darmış. bebek doğum kanalına giremiyormuş.moralim çok bozuk.inşallah pazartesiye kadar birşey olmaz.
canım moralini bozma sağ salim inşallah bebişini kucağına alırsın güzel haberler verirsin buraya allah yardımcın olsun

bende ilk doğumumu bu nedelerle geç yaptım bozma moralini sezeryan oldum ikinciyide sezeryan oldum inş. bişicik olmaz bu gün hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına bşzleride habersiz bırakmayın

evet kızlar ben geldimmmmmmmm .. bizi tekrardann bebk heycanı sardı çünkü gelinimizz 1 aylık hamileeeeeee sizinle bu güzel müjdeyi paylaşmak istedimm..evett hala olucammm hahahaha:beybi:inş

alahımm isteyen herkesede bebiş nasip etsin..
hayırlısı olsun bebekim rabbim isteyenlerede hayırlsıyla nasip etsin inş.

- - - Updated - - -

yazıları hep okuyorum ama pek bişey yazmıyorum çünkü artık durgunlaştı buralar eski halini özledim yoğun halini.bu arada 17 ekimde allah izin veririse oğlumu kucağıma alıcam heyecan ve korkuyu birden yaşıyorum karışığım yani.neyse herkesi çok öpüyorum allaha emanet olun
canım inş sağ salim kavuşursun kuzuna rabbim kolay doğumlar ansip etsin

merhaba kızlar nasılsınız benim bebeğimde 6 aylık oldu artık sizleri çok özledim merhaba bebekim nasılsın canım hayırlısı olsun canım hala olcaksın ne mutlu sana....asue angel sanada. kızına mutlu yıllar canım büüdüler artık bebeşlerimiz ........

gülandanım saol canımm..kızlarr yaa bana bir misafir geldii ve dedikii senin kızın kulakları yatarken çok kıvrılıyor dikat etde kepçe olmasınn dedii.. normalde kızımın kulaklarında böyle birşey yok sonradan oluyomuki.. kızım 2 aylık.. şaşırdıım bide size sorum dedim ..

Kızlarrr şükür kavuşturana ay bir türlü giremedim internetimiz bozuldu ama aklım hep burdaydı özlemişim valla:) çok şükür bugün düzeldi:) şu evdeki yalıtım işimiz de bitemedi ustalara yardımcı olalım dedik biz mağdur olduk dedikleri gün gelmiyorlar her taraf her yerde eve halı seremiyorum kız emekliyor insanlarla uğraşmak ne zormuş:( yorgunluktan birkaç gün hasta oldum şimdi iyiyim şükür. Tunam okula gidiyor ödevler artmaya başladı beraber yapıyoruz. Senam da 10. Ayını doldurdu artık 11'e girdik abla oldu teyzeleri:) eşimle geçen hafta tsm korosuna seçilmiştik çalışmalarımız son hız devam ediyor:) bu arada pazar günü de kaynımın nişanı oldu yeni eltimiz geldi, demiştim önceden bir garip aile diye?? Baya takılı makılı kına gecesi gibi oldu. Neyse allah mutlu etsin. Bizden şimdilik bu kadar... Işler beni bekliyor hepinize kucak dolusu sevgilerrr♥♥♥

Kızlarrr şükür kavuşturana ay bir türlü giremedim internetimiz bozuldu ama aklım hep burdaydı özlemişim valla:) çok şükür bugün düzeldi:) şu evdeki yalıtım işimiz de bitemedi ustalara yardımcı olalım dedik biz mağdur olduk dedikleri gün gelmiyorlar her taraf her yerde eve halı seremiyorum kız emekliyor insanlarla uğraşmak ne zormuş:( yorgunluktan birkaç gün hasta oldum şimdi iyiyim şükür. Tunam okula gidiyor ödevler artmaya başladı beraber yapıyoruz. Senam da 10. Ayını doldurdu artık 11'e girdik abla oldu teyzeleri:) eşimle geçen hafta tsm korosuna seçilmiştik çalışmalarımız son hız devam ediyor:) bu arada pazar günü de kaynımın nişanı oldu yeni eltimiz geldi, demiştim önceden bir garip aile diye?? Baya takılı makılı kına gecesi gibi oldu. Neyse allah mutlu etsin. Bizden şimdilik bu kadar... Işler beni bekliyor hepinize kucak dolusu sevgilerrr♥♥♥
H. geldin ablacım. desene bol aktiviteli ve yorgun günler geçirdin. allah zihin açıklığı versin yakışıklı oğluşuna, fıstık kızını na kocaman öptümm. İnşallah yeni elti iyidir:) allah mutlu etsin.İşlerinde de allah kolaylık versin. kendine iyi bak kocamann sevgilerr

Geri