Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canlarım benim ne güzel yazmışsınız moral verdiniz bana,geceleri adet sancısı gibi ağrı oluyo doktor yalancı sancılar dedi yakışıklım duaların için çok saol allah senin de benim de diğer hamişlerimizinde yardımcısı olsunn. Kızlar geçen haberlerde doğum izninin 6 aya çıkması karalaştırıldı diye duydum böle bişi var mı? biz şimdi kullanabilcez möi acaba bilginiz var mı?

canım büyüdünüz baya allah tamamına erdrsn. Valla en iyisi tabiki normal doğum ama gerekiyorsa sezeryandan korkma benm ikisi de öyle oldu ilkinde biraz sancım vardı ama kızımda hiç olmadı şükür. Yerim senin hatununu:) allah yardımcın olsun öptümm

canım valla adet sancısına çok benzeiyor belirtiler kişiden kişiye de değişir. Ayyy hadi bakalım mutlu haberlerle gel inşş:))

ayy maşallah foto ne güzel çıkmış, ne zamandır giremiyodum internetim gitti evde, özlemişim buraları tatil çok iyi geldi.ablacım nasılsın tatlı kızın yakışıklı oğlun iyiler mi okul nasıl gidiyo

canlarım benim ne güzel yazmışsınız moral verdiniz bana,geceleri adet sancısı gibi ağrı oluyo doktor yalancı sancılar dedi yakışıklım duaların için çok saol allah senin de benim de diğer hamişlerimizinde yardımcısı olsunn. Kızlar geçen haberlerde doğum izninin 6 aya çıkması karalaştırıldı diye duydum böle bişi var mı? biz şimdi kullanabilcez möi acaba bilginiz var mı?

eğer 6 aya çıkarsa izinde de olsa senin izninde uzar ama daha karar çıkmadı meclisten biraz daha bekletme hakları var galiba 2 ay kadar inşallah hayırlısıyla çıkar 6 aya da bebişler annecikleriyle daha uzun süre vakit geçirir:D

selam canlar nasılsınız yeni yılınız hayırlı olsun net kesintisinen dolayı uzun süre giremedim.nasılsınız nasıl gidiyor yeni yılda yeni umudunuz hep olsun.biz buyuduk artık cok sukur herseyımız gayet normal fazlamız var eksımız yok cok sukur.sızlerdende daıama güzel haberler almak umıdımle hoscakalın

ayy maşallah foto ne güzel çıkmış, ne zamandır giremiyodum internetim gitti evde, özlemişim buraları tatil çok iyi geldi.ablacım nasılsın tatlı kızın yakışıklı oğlun iyiler mi okul nasıl gidiyo
sağol canım benm ben de bayadır giremedim aynen netim keslmişti. iyiyiz şükür sena hanım artık heryeri karıştırıyor yaşından beri yürüyor:) ağzında da pamukçuk gibi bşyler çıktı ilaç kullanıyoruz 5. dişi geliyor ondan sanırım:( tunamın da ödevleri fazlalaştı okumaya geçti artık ablası:) ama gerçekten 1. sınıfa giden bir çocukla yeni yürümeye başlayan bir çocuğa bakmak zor nplım allah sağlık versn de bugünler de geçecek. sen de kib bebişin sağlıkla gelsin inş. onlar yalancı sancılar son haftalar aeo canım öptüm...

selam canlar nasılsınız yeni yılınız hayırlı olsun net kesintisinen dolayı uzun süre giremedim.nasılsınız nasıl gidiyor yeni yılda yeni umudunuz hep olsun.biz buyuduk artık cok sukur herseyımız gayet normal fazlamız var eksımız yok cok sukur.sızlerdende daıama güzel haberler almak umıdımle hoscakalın
slm canım özledik bayadır yoktun sizin de yeniyılınız kutlu olsun.mutlu yıllar... bizim durumlar 2 çocuk zor anacım biri heryeri karıştırır birinin birsürü ödevi:) size de maşallahh meleğin büyümüş allah hep sağlık versn teyzesi kocaman öper onu:)

moralim çok bozuk arkaadşlar dün gece hastaneye gidip test yaptırdık hamile olduğumu öğrendik sabah kanamam oldu tekrar hastaneye gittim düşük riskim varmış şuan hastanede yatıyorum du edin kızlar duaya çok ihtiyacım var:((
canımm çok sevndm hayırlı olsun sen aman bolca dinlen kendine çok dikkat et kanama çok değildr umarım bol sıvı al ayaklarını yukarı koy dinlen. inş meleğin seninle kalır sonra teyzesi listeye ekler sizi de:) allah yardımcın olsun.

kızlar kanamam kesildi hastaneden çıktım progestan diye bir ilaç verdi doktor. sabah akşam birtane alıyorum şuan tek problemim ara ara kahverengi lekelenmelerin olması onun dışında dediğiniz gibi bol bol yatıp dinleniyorum...

Geri