Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ohh çok şükür canım benm de 8-9 haftalıkken 3 kez lekelenme olmuştu.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. ee haftanızı söyleyin de artık ekleyeyim listemize:)

debie hiç üzülme AALLAHın ıznıyle hıc bırsey olmaz benımde oyleydı ama son 5.aydan sonra başladı bı ay felan surdu erken doğum rıskı dedıler hatta ıgne bıle yedım ama cok sukur bısey olmadı gunu gününe doğum yaptım artı ama cok dınlendım ben yanı kucuk bebek gıbıydım hep uzanıodum arabaya mumkun olduğunca bınme yürüme 9ay evde kal bende oyleydım zate bı7aylık olsan gerısı kolay.Tunacım ALLAH yardımcın olsun zor ya

moralim çok bozuk arkaadşlar dün gece hastaneye gidip test yaptırdık hamile olduğumu öğrendik sabah kanamam oldu tekrar hastaneye gittim düşük riskim varmış şuan hastanede yatıyorum du edin kızlar duaya çok ihtiyacım var:((
ınsallah bısey olmaz canım kendını çok üzme moralın ıyı olsun Rabbım kucağına almayıda nasıp eder ınsallaaaaaaaaaahh

selamm canlarrrr...hemen tanıtayım kendimi...ben 26 yaşındayımm 2 yıldır bebek istiyorum pko var bende adetlerimde düzensiz 1 aşılama yapıldı ama malesef tutmadı şimdi şubat ayında allah izin verirse 2.yapılcakkkk...

bende mart nısan gibi tüpbebek yaptırcam kızlaaar banada dua edın kızlaar oğlusuma kardes gelsın hayırlısıyla.tunaa senın çocuklar tedavıylemı olduuuu

slm kızlar hgdiniz aramıza istersenz listemize eklerim sizi de allah hakkınıza hayırlısını versn umarım yakında gelir bebişleriniz:) gulme çok şükür ikisi de kendiliğinden oldu oğluma hemen hamiş kalmıştım:) o da çok kardeş isteyince kızıma 5. denemede kalmıştım:) darısı sizlere inş..

güzel dilekleriniz temenlileriniz için çok sağolun ayrıca tunaa ablacım 6 haftalık gebeyim:)) lekelenmelerin çok azaldı ara ara damla şeklinde geliyo umarım tamamen geçer ayrıca sürekli yatıp uzanmak çok sıkıca ama bebişim için değer...
tamam ekliyorum canım aman iyi dinlen Allah kucağına almayı nasip etsn.

Geri