Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.aylinibrahim13..................nisan hamişi 38 haftalık hamiş KIZ

2.secoş......................nisan hamişi
Öğretmen 37 haftalık hamiş
KIZ

3.yakışıklım.....................mayıs hamişi son adet 1 mayıs Konya Hemşire 37 haftalık ham
KIZ (Ayşe♥)

4.yagmurersoy......................mayıs hamişi Tıbbi sekreter 36 haftalık hamiş KIZ (Asya♥)

5.şimall......................mayıs hamişi
son adet 7 mayıs Konya 36 haftalık hamiş OĞLAN (Mehmet Serhan♥)

6.unıca....................temmuz hamişi 29 haftalık hamiş CİNSİYET?

7.denizzzz...................eylül hamişi
20 haftalık hamiş CİNSİYET?

8.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 20 haftalık hamiş OĞLAN

9.debie.................aralık hamişi 6 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)
10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu................??? 24 aralık
-a.özlem.....................??? 28 aralık Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşe&ramo..................??? 10 ocak İzmir 22 yaş

-alara-e
.....................13 ocak
-ayşeden.....................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

hb tuna herşeyin hayırlısı olsun..benim adetlerim düzensiz şimdi adet olmak için hap içiyorum oluncada testler yenilenecek sonrada aşılama ben ozaman adet tarihi verebilirim cnmm..

tuna bende adet olmak ıçın hap ıçıyorum sonra rahımfilmi çekıncem 2 3 ay sonrada tüpbebek düsünüyoz hayırlısıyla ben veremem adet tarıhımı canım hıçbızaman düzenlı olmadımkı ben hap kullanmazsaaam:küstüm::küstüm::küstüm:

güzel dilekleriniz temenlileriniz için çok sağolun ayrıca tunaa ablacım 6 haftalık gebeyim:)) lekelenmelerin çok azaldı ara ara damla şeklinde geliyo umarım tamamen geçer ayrıca sürekli yatıp uzanmak çok sıkıca ama bebişim için değer...
canımm allah tamamına erdirsin inşallah bebişini sağ salim alırsın kucağına. o duygu ne güzel dimi hamileliğini öğrenmek sağlıcakla inşallah:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.aylinibrahim13..................nisan hamişi 39 haftalık hamiş KIZ

2.secoş......................nisan hamişi
Öğretmen 38 haftalık hamiş
KIZ

3.yakışıklım.....................mayıs hamişi son adet 1 mayıs Konya Hemşire 38 haftalık ham
KIZ (Ayşe♥)

4.yagmurersoy......................mayıs hamişi Tıbbi sekreter 37 haftalık hamiş KIZ (Asya♥)

5.şimall......................mayıs hamişi
son adet 7 mayıs Konya 37 haftalık hamiş OĞLAN (Mehmet Serhan♥)

6.unıca....................temmuz hamişi 30 haftalık hamiş CİNSİYET?

7.denizzzz...................eylül hamişi
21 haftalık hamiş CİNSİYET?

8.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 21 haftalık hamiş OĞLAN

9.debie.................aralık hamişi 7 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu................??? 24 aralık
-a.özlem.....................??? 28 aralık Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşe&ramo..................??? 10 ocak İzmir 22 yaş
-alara-e
.....................??? 13 ocak
-ayşeden...................???

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

kızlarrr kimse gelmiyorr buarayaaaaaa:)

evet canım ben de farkındayım ve gerçekten üzülüyorum bu duruma:( 2 yıldır bu topikteyim ahh ne sohbetler olurdu 1 gün giremezsek okumayı zor yetiştirirdim şimdi nerdeee:( özledim valla:( inş siz yeni arkadaşlarımızla topiğimiz yeniden eski canlılığına kavuşur. bu arada listemizde doğumu çok yaklaşan arkadaşlarımız var allah hepsine sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsn. inş hamiş olmak isteyen arkadaşların da bu cuma gününde tüm dualarını kabul etsin. bizden size kocaman öpücükler♥

arkadaşlar merhaba
kimyasal gebelik ile ilgili deneyimlerinizi paylaşır mısınız , 3 ocakta kimyasal gebelik geçirdim ,doktor korunmaya gerek görmedi, normalde geç yumurtlarım ama bu sefer adet sonrası hemen yumurtadım gibi hissettim ve değerlendirdim .::) :utan:

kimyasal sonrası hamile kalma ve yumurtlama ile ilgili bilgileri paylaşabilir misiniz ,

sevgiler

Geri