Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
28 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 28 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 14 haftalık hamiş

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 11 haftalık hamiş İKİZ Yeni hamişimiz tebrikler :)

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 9 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler :)

7.esmerim53..................ocak hamişi
9 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler :)

8.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............20 mart
-a.özlem.....................düzensiz Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşegül&ramo................8 nisan İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

abla adet oldum ama san abi tarih veremicem cünkü günüm belli olmuyo

sağol canım biz de geçen hafta çok hastaydık şükür atlattık. valla oğluşum 1. sınıfta ablası dolu ödevi oluyor. sena'm desen 15.ayımızdayız artık fıldır fıldır koşuyoruz çok zilli oldık çookk:) sizin de iyi olmanıza sevndm arada gel böyle öptümm minnoşu da seni de:)

ahh ayşemm o kalabalık gitti şimdi yeni arkadaşlar var inş yine şenlenir.

tamam kızlar hayırlısı olsun haber verdiğiniz için tşkler inş çok bekletmez melekleriniz önümüzdeki ay umarım hamiş listesine yazarım sizi de:)

tabi ekleriz canım hg aramıza allah tamamına erdrsn.

saol canım.
inş önümüzdeki aylarda bizde o listede yer alırızz

:leylek

arkadaşlar acil yardım lütfen benim adet günüm 11 gündür geçiyo ve bende iç bulantı belimde kopacakmış gibi şiddetli ağrı ara ara baş ağrısı ve şiddetli beyzımsı akıntı var 3 gün öncetest yaptım iki defa negatif çıktı sizce hamilemiyimdir

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.unıca....................temmuz hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

2.denizzzz...................eylül hamişi
28 haftalık hamiş CİNSİYET?

3.hazan_11.................eylül hamişi (2. bebeği) Antalya 28 haftalık hamiş OĞLAN

4.debie.................aralık hamişi 14 haftalık hamiş

5.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 25 yaş 11 haftalık hamiş İKİZ Yeni hamişimiz tebrikler :)

6.burju..................ocak hamişi (2. bebeği) Ankara 9 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler :)

7.esmerim53..................ocak hamişi
9 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler :)

8.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu.............20 mart
-a.özlem.....................düzensiz Bursa 20 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)
-ayşegül&ramo................8 nisan İzmir 22 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

selam yüreği güzel insanlar benide eklermisiniz beklenmeyen tarih 20 mart

sanırım gelmeyecek ama yineeede yazalım bakalım ne olacak

herkesin bebeğini sağlıklı bir şekilde almasını dilerim

arkadaşlar acil yardım lütfen benim adet günüm 11 gündür geçiyo ve bende iç bulantı belimde kopacakmış gibi şiddetli ağrı ara ara baş ağrısı ve şiddetli beyzımsı akıntı var 3 gün öncetest yaptım iki defa negatif çıktı sizce hamilemiyimdir
canım kan testi daha dogru sonuc veriyo bence kan testi yaptır o sekilde öğrenebilirsin

Geri