Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yağmurum, yakışıklım ve gonca allah evlatlarınızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ana arada gelin hah şöylee:)

esmerim canım zaman çok hızlı geçiyor bir bakmışsın doğum haberini almışız allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn.

kız defneeeeeee çok özledik seni:) habersiz gidişini merak da ettik. ne güzel bir haber bu yaaa bayram etmişsinizdir çok sevndim valla:) allah senin de yüzüne güldürdü bak demiştim zamanı var diye beklemediğin bir anda oyy ne mutlu sana:) allah sağlıkla tamamına erdrsn inş canım benm arada gel haberlerini ver:) ben hemen facedeki gruba da yazayım:) oyy öptüm mercimeği ve seni kocamannn♥

öncelikle tatlı kızına çok geçmiş olsun, süper görünüyorsunuz maşallah. İyi tatiller dilerim allaha emanet ol.

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.debie.................aralık hamişi 30 haftalık hamiş CİNSİYET?

2.ayse arslann................aralık hamişi Kayseri 26
yaş 27 haftalık hamiş İKİZ OĞLAN&KIZ

3.burju..................ocak hamişi (kızı vardı 2. bebeği)
Ankara 25 haftalık hamiş KIZ

4.
esmerim53..................ocak hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

5.özlem gök..................mart hamişi
15 haftalık hamiş

6.ayşegül&ramo..................mayıs hamişi
İzmir 22 yaş 13 haftalık hamiş OĞLAN

7.
başak.ece..................mayıs hamişi 13 haftalık hamiş

8.defne defne..............mayıs hamişi İstanbul 28 yaş Satış danışmanı 8 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

9.unıca.....................haziran hamişi
5 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA
VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-gece_kuşu
.............5 temmuz

-a.özlem
.....................
15 temmuz
Bursa 21 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

2 kişi kaldınız burda kızlar inş çok yakında yukarıya terfi edersiniz:)

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

unıca maşallah oğluşun çok tatlı canm allah bağışlasın. yeni bebeğini de ekliyorum listeye:) allah tamamına erdrsn.

defneeee ses ver canım??
canım iş yoğunluğundan giremedim 29 haziranda doktor randevum vardı vee allahıma şükür kalp atışlarını dinledik yavruşumun.hep aklımdaydı canlı bir gebelikmi acaba diye böylece içim rahatlamış oldu.kese etrafında kanama alanı gördü doktor ilaç verdi 9 temmuzda tekrar çağırdı gidicem bakalım düzelmişmi diye.bende durumlar böyle işte biraz daha idrak edebiliyorum hamile olduğumu gün geçtikçe alışıyorum nede olsa 8 haftalık oldu tabi büyüdü teyzesi:)

Cok şükür defnecim güzel haberlerle döndün allah o minik kalbini hep sağlıkla hayırla huzurlq attırsın inşallah... Canım kucağına alınca bile tam olarak anlamıyorsun bak bir hafta sonra 5 aylık olacak kızım allah seni inandirsin bazen ben hamile kalmamisım ben doğurmamişım gibi geliyor ilk dogum yaptığım zaman hiç inanamıyordum bu gerçekten benim kızım mi dediğim çok oldu... O kadar mükemmel yaratmış ki rabbim öyle büyük bir sevgi yerleştirmis anne kalbine ki sanki gerçek değil de bir rüya içerisinde.gibi oluyor...suanda omzumda uyuyor öyle güzel birseyki rabbim herkese yasatsin diye dua ediyorum sürekli ve her hamile haberi duyduğumda çok mutlu oluyorum...bizi habersiz bırakma olur mu canım...

Geri