Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selamlarrr biz kızımla 1,5 aylık oldukk hamiş arkadasların heeepsini tebrik ediyorum saglıkla kucagınıza alırsınız inşallahhh süt problemimiz var baskada bi sıkıntımız yok cok sukur :) defneciğimmm evet canım cok sukur ki normal dogumla aldım kızımı kucagıma senin prenseste bayagı buyumus hayırlısıyla al inş kucagına :))

selamlarrr biz kızımla 1,5 aylık oldukk hamiş arkadasların heeepsini tebrik ediyorum saglıkla kucagınıza alırsınız inşallahhh süt problemimiz var baskada bi sıkıntımız yok cok sukur :) defneciğimmm evet canım cok sukur ki normal dogumla aldım kızımı kucagıma senin prenseste bayagı buyumus hayırlısıyla al inş kucagına :))

canım maşallah allahım analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

oo ben yokken baya gelen olmuş kızlar hah şöyle:)
VEE GEÇEN HAFTA KONTROLÜM VARDI ÇOK MUTLU BİR HABER ALDIM:) PATOLOJİ SONUCUM ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR TEMİZMİŞ:) NASIL SEVİNDİK ANLATAMAM ANNEM ÇOK TEDİRGİNDİ, ÇÜNKÜ BİZ BABAMI DA GENİZ KANSERİNDEN KAYBETTİK. DOKTOR DA BU YAŞTA OLUNCA KANSERDEN ŞÜPHELENMİŞ ASLINDA SONRADAN DEDİ. ALLAHIMA BİN ŞÜKÜR PARÇA SADECE GENİZETİ ÇIKMIŞ. ŞİMDİ DAHA İYİYİM BİRAZ BURUN TIKANIKLIĞIM VAR AZ DAHA DEVAM EDİP GEÇECEKMİŞ BİR DE BİRAZ YEME ZORLUĞUM VAR ONUN HARİCİ İYİYİM ŞÜKÜR.
ama iyiyim derken nazar değdi heralde herkes hiç ameliyat olmuş gibi değilsin dedi. biz dün ailece acildeydik. yavrum tuna zaten perş akşamı kötüydü düzeldi derken dün benim ishal ve mide bulantısından yataktan çıkacak halim yoktu. derken öğlen senam da kusmaya başladı doktora gittik. bana serum ve ilaç verildi mikrobikmiş, halbuki herkesle aynı şeyleri yedik ama benm ameliyat sonrası bünye zayıfladı heralde. senada da idrar yolları iltihabından şüphelendiler ama numune alamadılar. gece eşim de de ishal başladı. noldu anlamadık. annecim de tam evine dönecekti kadıncağızın gitmek içine sinmedi. öte yandan kaynanamların gamsızlığı beni öldürcek 8 gündür aramıyorlar bile. ne varsa insanın anasında var. şimdi daha iyiyiz şükür ama tunam yine biraz ateşli off aman sağlığınızın kıymetini bilin.

melekçiğim yağmurcuğum güzel dileklerinize çok tşkler. evet resimdeki benm kızım ama eski hali şimdiki halini koyayım tam zilli:)

melek ve asena hadi bakalım allah sağlıkla tamamına erdrsn.

yağmurum ve esmerim maşallah sizin bebişlere de büyümüşler allah sağlık versn. arada gelin ben de öptüm sizleri:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.özlem gök..................mart hamişi
38 haftalık hamiş CİNSİYET?

2.ayşegül&ramo..................nisan hamişi İzmir 23 yaş
36 haftalık hamiş OĞLAN

3.başak.ece..................nisan hamişi
36 haftalık hamiş OĞLAN

4.suzuu..................nisan hamişi
36 haftalık hamiş KIZ

5.defne defne..............mayıs hamişi İstanbul 28 yaş Satış danışmanı
31 haftalık hamiş KIZ

6.melek..........................mayıs hamişi
30 haftalık hamiş OĞLAN

7.beyaz melek (sılam_nisa)..............temmuz hamişi 20 haftalık hamiş KIZ

8.asena_sule.....................ağustos hamişi 14 haftalık hamiş KIZ GİBİ:)

9.ozlem.g....................ekim hamişi 29 yaş 6 haftalık hamiş

10.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA BİR DEĞİŞİKLİK VARSA VE BEBEKLERİNİN CİNSİYETLERİ BELLİ OLUNCA LÜTFEN BELİRTSİNLER EKLERİZ.

Beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-a.özlem..................... ? Bursa 21 yaş Sağlık memuru (Tıbbi sekreter)

-çiçekçi kız....................?

-n.büşra....................? (tüp bebek yaptıracak) 20 yaş

-gece_kuşu..............22 ekim ? (aşılama yaptıracak)

burada 4 kişi kaldınız kızlar inş çok yakında yukarıya terfi edersiniz:)

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Kızlar bişi danışcam moralim bozuk günlerdir. Spiralle hamile kalınır mı? adetim yaklaşık 12 gün gecikti.Eskiden de olur du böyle gecikmeler ama doğumdan sonra düzene girmişti. Allah korusun kızım daha 10 aylık, birde spiral var.. Emzirdiğim için denge kaçmış olabilir mi? bugün baktırcam rabbim isteyenlere versin ben şimdi istemiyorum. kızıma zaman ayıramıyorum daha :(

Kızlar bişi danışcam moralim bozuk günlerdir. Spiralle hamile kalınır mı? adetim yaklaşık 12 gün gecikti.Eskiden de olur du böyle gecikmeler ama doğumdan sonra düzene girmişti. Allah korusun kızım daha 10 aylık, birde spiral var.. Emzirdiğim için denge kaçmış olabilir mi? bugün baktırcam rabbim isteyenlere versin ben şimdi istemiyorum. kızıma zaman ayıramıyorum daha :(
valla canm spiralle hamile kalan cok gordum mesela annem ve kaynanam spiralle hamile kalmıslar allah gonlune gore versin emzirdiğin için düzensizlikler oluyodur belkide

merhaba arkadaşlar;

ben de girmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki defne senin dediğin gibi utandım yani :D özlemişim buraları... yalnız çok değişmiş çoğu kişi ile henüz tanışmadık. tuna geçmiş olsun canm ameliyat olmuşsun. umarım şimdi iyisindir.
defne hamileliğine çok sevindim cnm hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına inş

bu arada ben de türkiyeye yerleştim artık. çok şükür. ve işe girdim. ev iş ve oğlan ile yoğun günler geçiriyorum
tekrar görüşmek dileği ile hanımlar :))

Maydonoz kürünü araştırdım bende ama pek tutulmuyor sanırım negatıf yorum cok oldu maydonoz ıcın.oyuzden cesaret edıp yapamadım olan bebegıde düşürür dedıler.

incir yıyıyorum aksamları sabahları eşimde ofıste yiyiyor :)) ama soğan pis kokar dıye düşünüyorum ya

Geri