gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

yeraltı ve yerüstü hatta deniziçi canlılar

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

yeraltı canlıları deniz içi yer altı canlıları yeraltındaki canlılar yer altındaki canlılar [​IMG]

yeraltı ve yerüstü hatta deniziçi canlılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Üstüne Hat ve Tezhip

Yaprak Üstüne Hat ve Tezhip

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI

CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI

CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI Canlıların Sınıflandırılması : Canlıların belirli Özellikleri göz önüne alınarak yapılan gruplandırmaya sınıflandırma veya biyosistematik denir. Sınıflandırmayı inceleyen bilim dalına sistematik ( Taksonomi) denir. Sınıflandırma ikiye ayrılır: 1) Ampirik (yapay = suni) sınıflandırma : Canlıları dış görünüş, yaşayış ve birkaç yüzeysel özelliğine göre...
  3. Sihirli Kilot ve Canlı Canlı Tanıtım

Sihirli Kilot ve Canlı Canlı Tanıtım

kilot resimleri kilot cıkarma çıkarma oyunları çıkarma oyunu Reklam olayı akıllara zarar arkadaşlarım, buyrun bakın kilot reklamını nasıl tanıtmışlar. Akıl dolu hareket bunlar maynk :D:D ÇILGIN İNGİLİZ MODACILAR YENİ TASARLADIKLARI 'SİHİRLİ KÜLOT'U YİNE ÇILGIN BİR YÖNTEMLE TANITTI. Moda yazarı ve tasarımcı Trinny Woodall ve Susannah Constantine ikilisi birlikte yarattıkları yeni külotu...
  4. Yeraltı Evi ve Harika Dekorasyonu

Yeraltı Evi ve Harika Dekorasyonu

İnsan zekası zehir gibi çalışıyo valla.Nasıl bi ev yapmışlar nasıl bukadar muhteşem olur.Biraz ürkütücü olsada ben yaşamak isterdim burda.Bakalım sizler ne düşüneceksiniz melişler.
  5. Suheyb ve Hifa Hatun!..

Suheyb ve Hifa Hatun!..

Bu hikaye burada var mi goremedim ama varsa silinebilir actigim konu.bu hikayeyi cok cok begendim okudukca icime isledi sanki.hifa hatun gibi olabilmey cok isterdim.. Suheyb ve Hifa Hatun!.. -------------------------------------------------------------------------------- Medine'nin kadınları hem güleryüzlü, hem de güzeldirler. Ancak Hifa Hatun başka güzeldir ve bambaşka gülümser. Öylesine...

Sayfayı Paylaş