yerLeşme kanaması mı acaba?

beyza hanım yine ben :( test yapmadım risk yok dediğiniz için gerek duymadım. 9 10 gün sonra kadın doğum doktoruna gidicem. adetim hala kanama şeklinde devam ediyor 10 günden fazla oldu. söylemeyi unuttuğum bişey var. bu ay doğum kontrol hapına başlamıştım yasmine. o yüzden uzun sürmüş olabilir mi?

Merhaba doğum kontrol hapları mensi düzenler.İlacı düzensiz kullandıysanız uzun kanama olabilir.Hekime görünmenizde fayda var.Uzun kanamalar dikkate alınmalı

Merhaba bnm 9 aylık bebeğim var daha hic adet görmedim dün kahverengi lekelenme oldu kesildi bügün tekrar açık kırmızı ve tekrar kahverengi oldu kesildi ve bn 5 şubatta birlikte oldum hamilelik varmıdır aceba bu arada ben emziriyorum hamile kalınırmı

Merhaba emzirme gebelikten % 100 korumaz.Kaldıki 9 aydır emziriyorsunuz bebek 6 ayı geçtikten sonra koruyuculuk giderek azalıyor..Korunmasız birliktelik sonrası gebelik riskiniz olabilir tedbiren test yapmanızı öneriyorum..Ancak daha önce adet olmadıysanız ,bebeğinizi aralıksız anne sütüyle düzenli beslediyseniz gebelik söz konusu olmayabilir..Ama dediğim gibi bu şartlarda 6 aydan sonra koruyuculuk azalıyor..

Normalde yarın adet olmam gerekiyor ama dun biraz pembelik geldi test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak diye öyle adet olucakmisim gibi fazla ağrimda olmuyor bi gelip gidiyor sadece ağrı. Acaba hamilemiyim . Çok kafama takiyorum :(

Mensiniz en az 3 günlük gecikirse test yapın. Başka şekil de gebe olup olmadığınızı öğenemezsiniz. Fazla takmayın.Hakkınız da hayırlısı olsun..

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı. Ben bi hafta önce sağ tarfımda adet sancısı gibi bi ağrıyla uyandım daha sonra geçti sonra dünden bu sabaha lekenmelerim oldu adetimede daha 3 gün vardı ardından o lekenlenmeler normal adete kanmasına döndü normalde hiç böyle olmazdı bende adetten önce leke falan şaşırdım yardımcı olur musunuz lütfen?

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı. Ben bi hafta önce sağ tarfımda adet sancısı gibi bi ağrıyla uyandım daha sonra geçti sonra dünden bu sabaha lekenmelerim oldu adetimede daha 3 gün vardı ardından o lekenlenmeler normal adete kanmasına döndü normalde hiç böyle olmazdı bende adetten önce leke falan şaşırdım yardımcı olur musunuz lütfen?

Bunda şaşıracak bir durum, yok adet döneminin başlangıcı lekelenme olur + adetin 3 gün geri gelmesi normal . Durumu gebelik olarak değerlendiriyorsanız gebelik testi yapın kuşkunuzu giderin.

Geri