gebe
  1. rabiataser

rabiataser Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yetişen kacırmasın- çok ucuz fiyata hamile giyim ürünleri arayan arkadaşlar dikkatine

Konu, 'Gebelik' kısmında rabiataser tarafından paylaşıldı.

hamilelik kıyafetleri ve fiyatları hamile kıyafetleri fiyatları hamile ve ucuz ucuz giyim Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar,<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p> <o:p> </o:p>
    Öncelikle inşallah sizlerde benim gibi 9 aylık yorucu bir süreden sonra sağlıklı ve mutlu bebeklere sahip olursunuz bizim balımız Furkanımız 21 aylık oldu zaman nasıl geçti anlamadık ama o bebeğinizi elinize aldığınız andan itibaren herşeye değermiş diyeceksiniz.<o:p></o:p>
    <o:p> </o:p>
    Bu arada ben geçen kıştan beri ggidiyor ve shbnden adlı sitede bebek ve anne ürünleri satışı yapıyordum yaklaşık 2 aydır istanbul dışında idim ve geçen hafta geri döndük evimize ve elimde son kalan sınırlı adette mothercare marka sıfır+etiketli ve mağaza fiyatının çok altında kot ve kumaş hamile pantolonu ve taytı ayrıca hamile külodu ve de emzirme sütyeni ile birkaç adet hamile bluzu mevcuttur. İstanbul anadolu yakası kozyatağı semtinde ikamet eden arkadaşlar gelip elden ürünleri görebilir ve satın alabilir hemde bizim Furkan bebeğimizle ile tanışır :O))

ISTEYEN ARKADASLAR BU SITEDEKI SATIYORUM KISMINA BAKIP FIYATLARA BAKABILIR VE RESIMLERI SIZE YOLLAYABILIRIM INANIN DISARIDA ALABILECEGINIZ 1 ADET HAMILE PANTOLUNU FIYATINA GEBELIGINIZ BOYUNCA ISINIZE YARAYACAK 4-5 KALEM URUNU SATIN ALABILIRSINIZ.
    Ya da İstanbul dışındaki arkadaşlara PTT kargo aracılığı ile hesaplı bir şekilde ürünleri ev adresinize yollayabilirim<o:p></o:p>
    veya son olarak taksitle almak isterseniz gg adlı siteden size özel satışa sunabilirim.<o:p></o:p>
    Daha detaylı bilgi almak isteyenlere özelime mesaj atarsa ürünlerin resimlerini ve fiyatlarını email adresinize gönderebilirim arkadaşlar
    <o:p></o:p>
    Hepinize sağlık dolu bir gebelik süreci geçirmenizi ve sağlıklı bir doğum geçirmenizi temenni ederim.<o:p></o:p>
    Sevgi dolu kalın ....<o:p></o:p>
    Rabia<o:p></o:p>

2. MELEK BAYRAM

MELEK BAYRAM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
yetişen kacırmasın- çok ucuz fiyata hamile giyim ürünleri arayan arkadaşlar dikkatine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ucuz fiyata hamile giyimi arayan arkadaşlar buraya bakmadan geçmesin

ucuz fiyata hamile giyimi arayan arkadaşlar buraya bakmadan geçmesin

anadolu yakası hamile giyim hamile taytı mothercare kıyafetleri ucuz pantolonu ucuz pantolonları Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar, Öncelikle inşallah sizlerde benim gibi 9 aylık yorucu bir süreden sonra sağlıklı ve mutlu bebeklere sahip olursunuz bizim balımız Furkanımız 21 aylık oldu zaman nasıl geçti anlamadık ama o bebeğinizi elinize aldığınız andan itibaren herşeye değermiş...
  2. Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Arkadaşlar parfüm satışı yapmaktayım. Parfümler orijinal değildir; fakat kokusu ve şişesi birebir aynıdır. Sadece orijinale göre daha az kalıcıdır. Bütün parfümler 25 TL'dir. PTT ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kargo ücreti 5 TL'dir. 75 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Ayrıca kozmetik ve tırnak süsleme ürünleri de satıyorum. Aşağıdaki parfümler satışını yaptıklarımdan sadece birkaçı. Çok daha...
  3. Yurtdışından getirdiğim nefis uyğun fiyata ürünler bu fiyata kaçmaz :)

Yurtdışından getirdiğim nefis uyğun fiyata ürünler bu fiyata kaçmaz :)

Ürün özel olarak yurtdışından geldi bu senenin modası military tarzı çok şık ve rahat ayrıca yanında hediye olarakta baykuş küpler ve penti kot görünümlü sıfır tayt hediye edilecektir...Bot ve hediyelerde sıfırdır nakite çok şıkıştıgım için vermek durumundayım...ürün 35 numaradır...
  4. Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları hangileridir yani param az ben bu parayla ucuz ve güzel nasıl bir telefon alabilirim. Modelleri ve özellikleri sıralarsanız çok sevinirim.
  5. Hamile bluz uygun fiyata

Hamile bluz uygun fiyata

Merhaba geçen hafta çarşıdan 45 liraya aldığım ürünün bir benzerini biraz önce nette gördüm. Vallahi sipariş versem mi bilemedim ama belki haberi olmayan vardır gayet uygun fiyata bir bluz. Artık çekermi çekmez mi kumaşı filan nasıldır bilmem http://www.defacto.com.tr/hamile-bluz-467835

Sayfayı Paylaş