Yha ben bilgisayarda alt tire işareti nasıl yapılır bilmiyorum yardım ya yardııım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yha ben bilgisayarımdan alt tire işareti yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum. Abimede sormadım gülmesin diye yaşım 9 lütfensss

2. RefRa

RefRa Daimi Üye

Gülmez tatlım daha küçüksün ne diye gülsün :)
    Shift tuşu ile birlikte basarsan olur :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Alt tire işaretini yapmak için klavyenizdeki shift tuşuna basılı tutarak soru işaretinin yanında ki tire tuşuna basarsanız _ işaretini elde edersiniz. :)

Yha ben bilgisayarda alt tire işareti nasıl yapılır bilmiyorum yardım ya yardııım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

tire işareti üst tire nasıl yapılır orta işareti üstten nasıl yapılır klavyede üst klavye,de tire isaretini nasil yapabilirim
  2. © işareti nasıl yapılır bilen var m ı

Kızlar © işareti nasıl yapılır cümlesini bile başka yerden kopyaladım. Merak ettiğim şu © işareti nasıl yapılır bir kısa yolu vs var mı ?
  3. @ Bilgisayarda hotmail işareti nasıl yapılır kısa yolu var mı ?

bilgisayarımdan @ hotmail işareti nasıl yapılır bilmiyorum. acaba bu at işareti et yada tam olarak nasıl yapılıyor bilgisayarda. Teşekkür ediyorum.
  4. Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır

Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır lütfen yardım edin bir türlü bulamadım yapamadım:S
  5. Klavyede Alfa İşareti Nasıl Yapılır haydi gelin öğrenelim :)

Klavyede Alfa İşareti Yapılışı Klavyede Alfa İşareti Nasıl Yapılıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce ki bir yazımızda, klavyede alt tuşu ne işe yarar diyenler için, klavyede alt tuşun görevleri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de klavyede alfa işareti nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için, klavyede alfa işareti yapılışı...
  6. Klavyede Bölme İşareti Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim melekler

Bilgisayarda Bölme İşareti Nasıl Yapılır Klavyede Bölme İşaretinin Yapılışı Dün sizlere klavyede artı işareti nasıl yapılır diye bilgiler aktarmıştık. Bu gün de klavyede bölme işareti nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için, klavyede bölme işaretinin yapılışı hakkında tüyolar sunuyoruz Melek'lerim:) Klavyede bölme işareti 7 tuşunun üzerinde yer alır. Bu tuşu kullanmak için...
  7. Klavyede Diyez İşareti Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim

Klavyede Diyez İşareti Klavyede Diyez İşareti Yapma Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226778-klavyede-almanca-harfler-nasil-yazilir-buyrun-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de klavyede diyez işareti nasıl yapılır diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için bu yazımızda klavyede diyez işareti yapma...
  8. Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır?

klavyede özel işaretler sonsuzluk işareti klavyede özel karakterler Klavyede sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığını merak edenler için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. ∞
  9. Bilgisayarda Disk Temizleme Nasıl Yapılır?

bilgisayarda disk temizleme disk temizleme Sevgili melekler, bilgisayarınızda boş alan kazanmak için en güvenilir yolların başında disk temizleme gelir. Disk temizleme, sabit diskteki dosyaları güvenli bir şekilde silerek boş alan kazanmayı sağlayan bir işlemdir. Disk temizleme aracını kullanarak geçici internet dosyalarını, karşıdan yüklenen program dosyalarını, geçici windows dosyalarını...
  10. Şapkalı A (Â) E (Ê) İ(Î) Bilgisayarda Nasıl Yapılır?

şapkalı a nasıl yapılır, şapkalı e nasıl yapılır, şapkalı i nasıl yapılır Sevgili melekler, her ne kadar alfabemizden "şapkalar" kaldırılmış olsa da, hala kelimesiyle hâlâ kelimesini yazarken (başka örnekler de mevcut örnek aşağıda :) ) son derece gerekli olduğunu düşünüyorum. Tabi bu benim düşünmemle olmuyor, kaldırıldı bile :) Yine de özellikle sanal ortamda kullanılmak...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. alt tire isareti nasıl yapılır

,
  2. alt tire nasıl yapılıyor

,
  3. klavyede semboller alt tire