gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

yıkılııp kalmışsın bir aşk yüzünden

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

2. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yıkılııp kalmışsın bir aşk yüzünden
    Emeğine sağlık canım ...

yıkılııp kalmışsın bir aşk yüzünden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

yüreğimde bitmeyen bir bahar kadehimde canlanır anılar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk yüzünden yanmışım ben gittiğin günden beri))2X hiç kimseyi sevmedim sen kadar senin olsun al bu can neye yarar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk...
  2. düşlerimizde kaldı...aşk

düşlerimizde kaldı...aşk

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini...
  3. Aşkta kendini yarım kalmış hissetmek...

Aşkta kendini yarım kalmış hissetmek...

erkek arkadaşımla sürekli kavga ediyorum bana güvenmeyi inanmayı öğren bana inanmayı güvenmeyi öğren erkek arkadaşıma güvenmiyorum Meraba arkadaşlar,yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak ve sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.Ben 16 yaşındayken uzaktan akrabam olan erkek arkadaşımla ilişkimiz başladı.O zaman o da 19,20 yaşlarındaydı.Ben şimdi 21 yaşındayım,erkek arkadaşım 25. Bu yılın...
  4. Aşkın iki yüzü

Aşkın iki yüzü

carlos ponce aşkın iki yüzü aşkın iki yüzü carlos ponce hayatı ne zaman oynuyor Harika bir dizi tatlı intikamdaki bruce(carlos ponce ) oynuyor [sıze=7]hafta içi hergün 9:15 te[/sıze]

Sayfayı Paylaş