gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yılanların öcü hata benim şarkısını kim söylüyor,yılanların öcü hata benim neşet ertaş,yılanların öcü neşet ertaş hata benim şarkı sözleri indir (3).jpg

Bilemedim Kıymatını Kadrini
    Hata Benim Günah Benim Suç Benim
    Eliminen İçtim Derdim Zehrini

Birgünden Bir Güne Sormadım Seni
    Körümüş Gözlerim Görmedim Seni
    Boşa Mecnun Eylemişim Ben Beni

Bilirim Suçluyum Gendi Özümde
    Gel Desem Gelirdin Benim İzimden
    Her Ne Çekti İsen Benim Yüzümden

Sana Karşı Benim Bir Sözüm Yoktur
    Haklısın Sevdiğim Kararım Haktır
    Garibim Derdimin Dermanı Yoktur

Yılanların Öcü dizisi 6.bölümde çalan hata benim günah benim suç benim şarkı sözleri. Neşet Ertaş'ın Hata Benim türküsü Yılanların Öcü dizisinde yayınlandı. İşte o şarkının sözleri...

Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşet Ertaş - Gel Yanıma

Neşet Ertaş - Gel Yanıma

O Sirin Sözlerine,hayranim Gözlerine,bakma El Sözlerine, Gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel, Gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Aman Eller görmesin,Sakin Eller duymasin,aman Eller görmesin, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Domurcuk Nameleri,Cözuver Dügmeleri,göreyim Sineleri, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Aman Eller görmesin,Sakin...
  2. Neşet Ertaş - Dinle Sana Bir Sözüm Var

Neşet Ertaş - Dinle Sana Bir Sözüm Var

Dinle sana bir sözüm var Kimseyi hor görme gardaş Kim nasıldır Allah bilir Kötüleyip yerme gardaş Tek Hakim'dir ulu gani Bir yaratmış seni beni Veren alır tatlı canı Ötesini sorma gardaş Gönül bilmeyenler çoktur Bilmeyen de gönül yoktur Bilmiş ol ki gönül haktır Sakin ol ha kırma gardaş Kerameti sende bilip Bilmeden günahkar olup İnsan doğup Hayvan ölüp Cehenneme girme gardaş Bak...
  3. Neşet Ertaş kimdir ????

Neşet Ertaş kimdir ????

Neşet Ertaş Neşet Ertaş kimdir Neşet Ertaş nerelidir Neset Ertas hemserimdir :D:D Pek dinlemesemde cok iyi tanirim.Türkülerin sözleri cok anlamlidir.Okurum.Neset Ertas´tan degilde baskalarindan da türkülerini cok dinledim. Orta Anadolu türkülerini ve bozlaklarını gerek sazı gerekse sesi ile getirdiği yorum ve icra biçimleri sonucunda ün yapmış, mahalli sanatçılarımızdan biriside Neşet...
  4. kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

Merhabalar. 27 Nisan gecesi Kayıp Şehir dizisinde çalan Neşet Ertaş türküsünün sözlerini arıyorum.Bana yardımcı olurmusunuz acaba ?
  5. Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

yılanların öcü dizi müzikleri, yılanların öcü dizisi son bölüm çalan şarkı, yılanların öcünde çalan şarkı Show tv nin yepyeni dizilerinden biri olan"Yılanların Öcü" oyuncuları dizi konusu kadar dizi de çalan müzikleri de oldukça ilgi görüyor. Dizinin yayınlanan son bölümün de felek beni taşa çaldı neyleyim türküsü izleyici tarafından çok beğenildi. Çekimleri halen Nevşehir ilin de...

Sayfayı Paylaş