gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Durma Git

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sana öyle dargınım ki Haykırmak yetersiz Kelimeler yersiz
    İfadesiz kalır

Bu derdin yüreğimde
    Donup kaldı sanki
    İçimde umutlar
    Uçup gitti sanki

Bir yanda kavgalar
    Bir yanda yalanlar
    Durmadan büyüyor
    Aramızda bu dağlar

Durma git
    Götür ne varsa bekleme
    Ağlarım ben yalnız kendi kaderime
    Anladım
    Derman değilsin derdime
    Haydi git
    Bitir ne varsa yüreğimde
    Haydi git
    Düşünme, durma, bekleme
    Ağlarım ben yalnız kendi kendime
    Anladım bitti hiçbir şey söyleme
    Durma git
    Dönüpte bakma halime

Yıldız Tilbe - Durma Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini

Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini

yıldız tilbe salla gitsin dertlerini sala gitsin dertleri Yine mi küstün suçsuzum sana yemin ediyorum Bakmadım ben ona buna bu eziyetin boşuna kıyma bana yar Bu sonu gelmez uyduruk dedikoduları bırak Bak geriye sayıyor hızla bu ömür azalıyor yıllar Görmedim, duymadım geriye geleni hiç bulamadım Gör beni, duy beni sana kızamıyorum dili belalım Salla gitsin dertlerini Kötü dünyanın gidişi Söyle...
  2. Yıldız Tilbe - Gittin (Nerdesin)

Yıldız Tilbe - Gittin (Nerdesin)

Gittin ne yazık bilinmez ellere Gelmez ne sesin soluğun, nerdesin Yasta bu şehir gezdiğin yolları Kahrım sitemim faydasız, sözlerim Düşler gücendi düşmüyor aklıma Çık gel, bozulsun bu kötü kör rüya Son mu ilkbaharım Parçalandı ruhum Kuruldu can pazarım Umutlar tutuklu Sen için vuruldu Girdi toprağa öbür yarım Gittin ne yazık bilinmez ellere Gelmez ne sesin soluğun, nerdesin
  3. Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü

Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü

Peşimden koşma artık kalbim sana gücendi Başkaları yüzünden bana tavrın değişti Böyle değildik eskiden birçok şeyin farkındayım Anladım ki seninle uzlaşmanın imkanı yok Git git gör gününü ... O bu benim ayarım olabilir mi Benim elime su dökebilir mi Orada öyledir burada böyledir Benim aşkım sana çok bile gelir Kendine hiç güvenme fren yaptı yüreğim Pişmanlıklarım taze sevdiysek öldük mü be...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş