gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Gel Ha Böyle

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kaç kere dedim sana ifteriye gül olmaz Bu dünyanın içinde benden dertli kul olmaz
    Gel ha böyle gel ha böyle bu yana, bişey diyeyim sana
    Sevdan öldürdü beni, kül oldum yana yana

Gel sarıl boğazıma arzun yerine gelsin
    Dünyalara değişmem sen herkesten(her şeyden) güzelsin

Suyu verdim çayıra, çayırım mamurlansın
    Sevdiğim bizim eve, ellerin hamurlansın __________________

Yıldız Tilbe - Gel Ha Böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kural Böyle

Yıldız Tilbe - Kural Böyle

Bana vereceğin bi şey kalmadı Küle döndüm bi kere yanmadı Beni kendine layık bulmadı Alacağını aldı gitti ve şimdi Bir sürü sevgiliye sahip olmuş ama beni arıyormuş Kahrını küfrünü kibirli aşkını kimse çekemiyormuş Kural böyle aldatan aldanır İnsan en çok kendini kandırır Zaman geçer hatıralar kalır Kalbim en çok unuturken acır Allahın tokatı olsaydı yokmu? Var var var var var...
  2. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  3. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş