Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denız bende dün rüyamda tam hatırlamamkla bırlıkte bebek gordüm kuzenımın bebeğıymıs ama kuzenımın bebeğı değıl o bebek tabı,2 3aylık bı bebek cınsıyetı bellı değıl ama sankı kız gibi altını doldurmus altını değıstırdım tam üstüne yenı seyler giydırcektım baktım uyumus havluya sarılı uyuyo bende üzenıre havluyu ıyıce kapattım uyuyodu hayırdır ınsallah.

Denizim ben bir rüya gördüm ama pek anlam veremedim ee bu konudaki uzmanımız sensin sana danışayım dedim canım beyaz çarşaflı bir beşikte yatan bir kiz çocuğu vardı yeni doğmuş üstüne beyaz altına pembe giyinmişti etrafında bit sürü bezelye vardı yemyeşildi onlarda canım bezelye ne anlama geliyor olabilir

selam. deniz abla. ablam beni görmüş bu gece rüyasında eşimle ikinci kez evleniyomuşuz. üsütmde gelinlik ama saçım açıkmış maşa yaptırmışım kısa ve sarıymış saçlarım. normaldede kısa ve sarı ama ben kapalıyım çarşaflıyım. çok kalanalık varmış bol cevizli kadayıf tatlısı dağıyomuşuz ama çok fazlaymış. sence ne anlama gelir bu rüya

slm denizcimm..rüyamda evime kaıncalar gelmişti hep..özellikle kapımın önüne evimin içi ama yinee..bende temzilemeye çalışıyodumm
canım inşallah evinde ve yuvanda bolluk bereket olacak ama bunda senin etkin önemli acaba müsrif harcamalar mı yapıyorsun ya da eşine tam anlamıyla destek mi olmuyorsun bu dediklerime dikkat et tersi bir durum varsa mutlaka yaz buraya

Denizim ben bir rüya gördüm ama pek anlam veremedim ee bu konudaki uzmanımız sensin sana danışayım dedim canım beyaz çarşaflı bir beşikte yatan bir kiz çocuğu vardı yeni doğmuş üstüne beyaz altına pembe giyinmişti etrafında bit sürü bezelye vardı yemyeşildi onlarda canım bezelye ne anlama geliyor olabilir
canım hayr olsun bu rüyada anlam verilmeyecek bir nokta yok neden dersen hamilsin ve doğacak çocuklarınız yuvanıza zenginlik ve bereketle gelecekler inşallah bezelye zenginliğin işaretidir

denız bende dün rüyamda tam hatırlamamkla bırlıkte bebek gordüm kuzenımın bebeğıymıs ama kuzenımın bebeğı değıl o bebek tabı,2 3aylık bı bebek cınsıyetı bellı değıl ama sankı kız gibi altını doldurmus altını değıstırdım tam üstüne yenı seyler giydırcektım baktım uyumus havluya sarılı uyuyo bende üzenıre havluyu ıyıce kapattım uyuyodu hayırdır ınsallah.
bu rüya hayra menfaate şansa ve bolluğa işaret canım bebek görmen birde kız altını dolu olarak görmen bunları anlatır fakat uyku halinde olması ise senin bazı durumlarda gaflet içinde bulunduğuna işaret

selam. deniz abla. ablam beni görmüş bu gece rüyasında eşimle ikinci kez evleniyomuşuz. üsütmde gelinlik ama saçım açıkmış maşa yaptırmışım kısa ve sarıymış saçlarım. normaldede kısa ve sarı ama ben kapalıyım çarşaflıyım. çok kalanalık varmış bol cevizli kadayıf tatlısı dağıyomuşuz ama çok fazlaymış. sence ne anlama gelir bu rüya
çok yakında sevinçli ve müjdeli bir haber var sana bu bebeğe işaret olma olasılığı var fakat sende dini anlamda gerçekte bazı eksiklerin var bunların ne olduğunuı sn daha ii bilirsin bu rüya müjdeyi işaret etmekle birlikte sana uyarılar içeriyor kadyıf tatlısının bir yorumuda ilimde ilerlemeye işaret canım

denizcim bende rüyamda gördüm ki kuzenim bize gelmiş ama tavşan getirmiş iki tane biizim eve önce halamın evi oluyr sonra bizim ev oluyr ama tavşanlar hep bana gelir benim dizime geliyor benimle hep ama ben istemiyr m bu seferde koltuğun altına girdi orada durdular nedir canm?

Geri