Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denizim bende b u sabah yem yeşil ıspanak gördüm cnm böle bakıorum ne güzel kumsuz bunlar diorum öle gördüm
ıspanak görmek heleki yeşil ve kumsuz olması çok hayırlı muradınıza ereceğinize zahmetsiz kazanılan paraya ve hayırlı zenginliğe işarettir canım

denizcim ben geçen gece rüyamda göbek deligimin hafif kabardıgı bide ince ibce yani az az ordan kan sızdıgını gördüm ama hiç cnm acımıyodu eşime bak kabarmış ben hamileyim galiba ama bu kan niye diye soruyoeum eliyle siliyo bak gitti kan diyo.Bu nedir sence denizcm ben int.göbek buldum kavga diyo evet eşimle baya tartışma yaşadık sonrasında ama kana anlam veremedim ve ben gerçekten hamileymişim denizcm

deniz hanım rüyamda hapishanedeyim çok korkuyorum.bana burda kötü davranıyorlardı acaba nedemektir..
içinde bulunduğun bazı sorunlar var bunlardan zorda olsa kurtulacaksın kötü davranılası ise eğer bu zorluklara mücadele edersen çok büyük bir nimete kavuşacaksın canım etrafında uğursuzluğa neden olan şeyler mi var bu konuda uyanık ol dikkatli ol

denizcim ben geçen gece rüyamda göbek deligimin hafif kabardıgı bide ince ibce yani az az ordan kan sızdıgını gördüm ama hiç cnm acımıyodu eşime bak kabarmış ben hamileyim galiba ama bu kan niye diye soruyoeum eliyle siliyo bak gitti kan diyo.Bu nedir sence denizcm ben int.göbek buldum kavga diyo evet eşimle baya tartışma yaşadık sonrasında ama kana anlam veremedim ve ben gerçekten hamileymişim denizcm
canm kan rüuyayı bozar hem senin böyle rüyalar görmen artık çok normal bunlara bilinçaltı diyoruz hamileleliğin boyunca görürsün bunları kafana takma

denizcim merhaba ben dün gece rüyamda cok tuhaf ruya gordum sokaktayım evıme gıtcem sokak kapanmış kocaman bır su deposuyla yıkıyorlar sokağı yol kapalı gecmek ıcn ufak bı bahce var telli filen bi bakıyorum gorumcemde orda oğluyla gecmeye calısıyor onlar gectı ben gecerken yıne gri renkte minik kedıler gordum tellerın arasında tellerın ustunden gecmem lazım tam yarıyı gecıp dığer tarafa atlarken onları farkedıyorum en az 10 tane vardı nereye atsam kedı put gıbı kesılmışler sankı ölü gibi içlerınden bıtanesıde büyük zaten onu gorunce hemen atlıyorum yolumu değiştirip baska yerden gecmeye calışıyorum ordan uzaklaşmaya calıştım uzaklaştımda bunun anlamı ne

denizcim rüyamda namaz kılıorum allah diorum bozulu yeniden başlıoeurm iki 3 kere oldu böle yanımda 2 kişidaha namaz kılıo neder cnm anlamı

denizcim merhaba ben dün gece rüyamda cok tuhaf ruya gordum sokaktayım evıme gıtcem sokak kapanmış kocaman bır su deposuyla yıkıyorlar sokağı yol kapalı gecmek ıcn ufak bı bahce var telli filen bi bakıyorum gorumcemde orda oğluyla gecmeye calısıyor onlar gectı ben gecerken yıne gri renkte minik kedıler gordum tellerın arasında tellerın ustunden gecmem lazım tam yarıyı gecıp dığer tarafa atlarken onları farkedıyorum en az 10 tane vardı nereye atsam kedı put gıbı kesılmışler sankı ölü gibi içlerınden bıtanesıde büyük zaten onu gorunce hemen atlıyorum yolumu değiştirip baska yerden gecmeye calışıyorum ordan uzaklaşmaya calıştım uzaklaştımda bunun anlamı ne
bir hedefin bir amacın var ona ulaşmaya çalışıyorsun bu senin ve ailen için zor bir süreç,etrafında nankör ve iyilikten anlamayan insanlar var bunlarda senin bu amaca ulaşmana kısknıyorlar ama rüyanın sonunda olduğu gibi o hedefe ulaşmana az kalmış ve ulacaksında Allahın izniyle,,,zorlukların üstesinden gelebilecek kapasiten var sacede aklını mantığını kullan ve kalbini sürekli Allaha bağla canım benden bu kadar bu rüya net bir şekilde bunları anlatıyo varsa merak ettiğin tekrar sorabilirsin canım

Deniz abla ben ruyamda elimde birsuru yuzukler goruyorum bi bakiom bazilari sahte bozarmionlari atiyorum altinlar kalio
hayatında huylarında yanlış olan ne varsa onları ele...altın yüzüğü evli bir bayanın görmesi bebeğe işarettir canım bebeğe engel olan ne varsa senin gayretinle onlar son bulacak ve çok yakın zamanda inşallah bu mutluluğa erersin canıım benim

Geri