Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

canm ben rüyamda gördüm ki evdeyim ve faunustan küçük küçük kaplumbağalar düşüyr halıya ve ben de eşime diyorum ki topla onları o da toplayıp kavanoza koyuyor nedir

canm ben rüyamda gördüm ki evdeyim ve faunustan küçük küçük kaplumbağalar düşüyr halıya ve ben de eşime diyorum ki topla onları o da toplayıp kavanoza koyuyor nedir
canım eşinle birlikte islerinizde düsünceli ve temkinli hareket etmeniz gerektigine isarettir.ayrıca bugünlerde hayırlı bir haber alıcaksın

canım eşinle birlikte islerinizde düsünceli ve temkinli hareket etmeniz gerektigine isarettir.ayrıca bugünlerde hayırlı bir haber alıcaksın

canm eşinle birlikte işlerinizde düşünceli ve temkinli hareket etmeniz gerektiğine işarettir derkn? Ayrıca bi de gördüm ki bi tane hamile kadın var sadece o kadar yani.

denizcimm bende geçenn rüyamda muhabbet kuşu gördüm kafeste 5 taneydiler 3 yavruyduu eşim almış eve getirmişti.yorumlarsan sevinirim canım

Denizcim ben rüyamda eşimle plaja gittim hamileydim ikizdi kumsala geldik sıcacıktı ama denizin ilerisine baktım buz tutmuştu sonra bir baba oğul denizden buz çıkarmış kocaman eşim buza dokundu paramparça oldu buz o çocukda ağlamaya başladı bizde denize girdik buzçıkarmaya ben yüzdüm eşimde denizin üstündeki iskelede yürüdü eşime bi baktım etrafında kız çocuğu uçuyor karnıma baktım ikizlerimden biri yok denizde bayada ilerdeyiz buzlar var eşim denize düşüyor kayıp sonra tüm deniz yanıyor çok korkuyorum oğlum karnımdan elini uzatıyor tutuyorum elini ufacık sonra eşimin etrafında uçan kız küllere atlıyor tekrar su oluyor çok guzel bir denize dönüyor bakıyorum karnıma iki bebeğimde yerinde bu kadar canım çok merak ediyorum ne demek bu rüyam

Denizcim ben rüyamda eşimle plaja gittim hamileydim ikizdi kumsala geldik sıcacıktı ama denizin ilerisine baktım buz tutmuştu sonra bir baba oğul denizden buz çıkarmış kocaman eşim buza dokundu paramparça oldu buz o çocukda ağlamaya başladı bizde denize girdik buzçıkarmaya ben yüzdüm eşimde denizin üstündeki iskelede yürüdü eşime bi baktım etrafında kız çocuğu uçuyor karnıma baktım ikizlerimden biri yok denizde bayada ilerdeyiz buzlar var eşim denize düşüyor kayıp sonra tüm deniz yanıyor çok korkuyorum oğlum karnımdan elini uzatıyor tutuyorum elini ufacık sonra eşimin etrafında uçan kız küllere atlıyor tekrar su oluyor çok guzel bir denize dönüyor bakıyorum karnıma iki bebeğimde yerinde bu kadar canım çok merak ediyorum ne demek bu rüyam
canım tedirgin olcak bişi yok hamile olduğun için çocuğuna bişi olcak diye endişeleniyorsun bu da rüyaanda sana yansıyor.Allahın izni ile her şey yolunda .yaknız hep dua halinde ol.bol bol surelerden oku bu döneminde ve lohusalık döneminde seni korkutan şeyler olabilir normaldir.Rabbime sığın bol bol oku

denızcım dun gece ruyamda annemle yolculuga cıkmaya hazırlanıyoruz tatlım daha sonra eltımde bızee katılıyor cadı elti:) neyse valızımı alıcam yola cıkıcam derken hep aksılık cıkıyor .utu falan gordum tam hatırlamıyorum, bır bakmısım annemle eltım taksinın ıcındeler camdan benıde bekleyın dıyorum annem de sen gelırsın deyıp benı gecıstırıyor, hızla evden cıkıyorum duraga kosucam otobus kacacak yoksa elımdede valzım agır zor kosuyorum sankı uykulu gıbıyım uyusu bır halde ve ruyalarımda hep uyusuk gıbı olurum zor adım atarım neyse duraga az kala onume bır ınek cıkıyor bacagınada baglı buzası var ondede bır kadın ve sokakta oturan 3 5 kadın buzanın bacagı ban takılıyor gecemıyorum ,tam gectım derken annesı ınek benı sıkıstırıp elımı ısırıyor bır ara acısını hıssettım daha sonra ıcımden dua okumak geldı etttahıyyatüyü okudum elımı bıraktı o sıra tel caldı uyandım.ve ben ruyamda bu duayı okuyoruöm ayetul kursuyı bıldıgım halde okuyamıyorum bu dua bemı hep koruyor yorumlarsan sevınırım

canım bu rüyda sana iyi ve olumlu yönde ikaz var hayatında değiştirmek istediğin şeyler var ama hep buna bir engel çıkıyor bu değişiklikler manevi anlamda olma ihtimali yüksek.doğacak olan çocuğun sana hayır bereket mutluluk getircek inşallah.inek veya buzağı görmende bir sorun yok tam tersi gayet ii.sen nefsinin ve şeytanın istediği şeylere izin verme bak dualarla surelerle her şey yolunda ................................

- - - Updated - - -

canım bu rüyda sana iyi ve olumlu yönde ikaz var hayatında değiştirmek istediğin şeyler var ama hep buna bir engel çıkıyor bu değişiklikler manevi anlamda olma ihtimali yüksek.doğacak olan çocuğun sana hayır bereket mutluluk getircek inşallah.inek veya buzağı görmende bir sorun yok tam tersi gayet ii.sen nefsinin ve şeytanın istediği şeylere izin verme bak dualarla surelerle her şey yolunda ................................
uçurum çiceği senin rüya yorumun canım

denizcim benim rüyamıda yorumlarmısın..ben kaynım eşim ve elitmle bir masada portakal yiyoruzz felaket suluydu ben portakalın yarısını yiyim atıyorumm ve elitm ve kaynıma çok kzııyorum siz bana hastanede yanıma gelmediniz diye..ve eşim uyandırdı o sıraa dün yine kaynımı gördüm dere gibi bir yerden geçmeye çalışıyoruzz ama derenin yan tarafında hep yılanlar oluyor ben yılan var diyip kaınımla gitmiyorum o sırada büyük büyük yılanlar kaynımıı sarıyolardı yani yakalıyolardı o sırada korktum uyandım...ben kaynım ve eltime küsüm acaba onlamı alakalı

Geri