Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

4 yıl boyunca ıyılıgını gormedım sımdımı gorcem hadı bakalım hayırlısııı

slm denizcim...rüyamda benim nişanım olcakmış kaynanam benim kına kıyafetimi giyiyor....bende başka mavi elbise..onun giydiğide kırmızı..sonra ben sinirleniyorum yeni elbise alınmadı evdeki elbiseyi giydiriyorlar diyorum sonra onlar salona gidiyor ben gitmiyorun eşimin işyerine gidiyorum sonra kaynanam beni arıyor yalvarıyor sizden kimse yok neolur gelin salona diyor bana..uzun oldu sanırımm yorumlarsan sevinirim:)

slm denizcim...rüyamda benim nişanım olcakmış kaynanam benim kına kıyafetimi giyiyor....bende başka mavi elbise..onun giydiğide kırmızı..sonra ben sinirleniyorum yeni elbise alınmadı evdeki elbiseyi giydiriyorlar diyorum sonra onlar salona gidiyor ben gitmiyorun eşimin işyerine gidiyorum sonra kaynanam beni arıyor yalvarıyor sizden kimse yok neolur gelin salona diyor bana..uzun oldu sanırımm yorumlarsan sevinirim:)
hayatta ne istiyorsn asla umudunu kaybetmemen gerektiğine hayallerini peşinden koşmak için ümitvar olmalısın asla bıkma bu rüyada tek dikkat çekilmesi gerekilen nokta mavi elbise gerii teferruat

denziicmm ben bu sabah rüyamda.eşimle kavga ettiğimizi gördümm minübüsteydikboşancam diyodum.ben annemlerin mahalleye gelince indim eşim inmedi minübüsten.annemlere gittim.dayımlar teyzemler kuzenlerim annemdeydi.sözde babamın hayatında bi kadın varmış.anneme üzülme diolardı.annemde üzülmediğini sölüyodu.camdan baktım dayım dışarda benim için kısmet olduğunu söledi.eski nişanlım benimle evlenmek istiyomuş.babamın falan bayılmak üzere olduğunu gördüm.gerçi bu akşam eşimle kavga ettik rüyam haberci rüyamı.yoksa başka anlamlarıda varmı yorumlarsan sevinirim canım

canm ya bende rüyamda gördüm ki annemlerin ev oluyr müzik çalıyor oynuyorz falan sonra dan da bakıyrm ki meğerkzem eşimin düğünüymüş üstüme birini getiriyor başkası ile evleniyorumş ama ben çk kötü olym hatta eşim yatakta bekliyormuş sonra nasıl yaptın dedim bende o da dediki napiyim hayatım almışlar sonra neyse ben müsade etmiyorum bir arada kalmalarını sonra neyse kızı yolladım kızda eşime dediki bana para gönder hesap numarasını vermiş sanki ama eşimi uzun zamandır tanıyrmuş gibi sonra annem oluyor orada bende diyom ki anne ben böyle yaşayamam pazartesi günü boşanma davası açacam...

Bde gördümki babannem rahmetli oldu neyse annemlerde olym akrabalar gelmiş poşette şeker varmış istiyormuş neyse bende şekerliğe koydum ikram ediym ama hiç vermek istemiyrm neyse onlara tuttm babaannemede tuttum. o da aldı yedi. arttı birazda gerisini de aldım geri nedir canmı..

denizim rüyamda babamın rahmetli daysını gördüm hemde ilk defa çok sewerdim dayımı rüyamda ölmemiş oluyo çatıda işçiler var saçları bağlamamışlar rüzgar çıkıyor saçlar uçup dayımın karnını bacağını kesiyor kanı tam olarak görmedim ama kanamış oluyor dayım ölmüş oluyor tekrar çok ağladım hiç durmadan ağladım rüyamda hayırlara vesile olur inşallah

denizim rüyamda babamın rahmetli daysını gördüm hemde ilk defa çok sewerdim dayımı rüyamda ölmemiş oluyo çatıda işçiler var saçları bağlamamışlar rüzgar çıkıyor saçlar uçup dayımın karnını bacağını kesiyor kanı tam olarak görmedim ama kanamış oluyor dayım ölmüş oluyor tekrar çok ağladım hiç durmadan ağladım rüyamda hayırlara vesile olur inşallah
dayın senden dua istiyo zor durumda olmuş olabilir ağlaman ise sevindirici bir haber alacağına işaret olabilir

canm ya bende rüyamda gördüm ki annemlerin ev oluyr müzik çalıyor oynuyorz falan sonra dan da bakıyrm ki meğerkzem eşimin düğünüymüş üstüme birini getiriyor başkası ile evleniyorumş ama ben çk kötü olym hatta eşim yatakta bekliyormuş sonra nasıl yaptın dedim bende o da dediki napiyim hayatım almışlar sonra neyse ben müsade etmiyorum bir arada kalmalarını sonra neyse kızı yolladım kızda eşime dediki bana para gönder hesap numarasını vermiş sanki ama eşimi uzun zamandır tanıyrmuş gibi sonra annem oluyor orada bende diyom ki anne ben böyle yaşayamam pazartesi günü boşanma davası açacam...

Bde gördümki babannem rahmetli oldu neyse annemlerde olym akrabalar gelmiş poşette şeker varmış istiyormuş neyse bende şekerliğe koydum ikram ediym ama hiç vermek istemiyrm neyse onlara tuttm babaannemede tuttum. o da aldı yedi. arttı birazda gerisini de aldım geri nedir canmı..
ilk rüyan tamamen şeytani kafaya takılcak bişi yok,ikinci rüyan ise bir haber alcaksın bu büyük ihtimal sevindirici ve hoşuna giden bir haber olcak inşallah

ilk bakışta bu rüyaya her gün aldığımız şehit haaberlerinden etkilendiğin için görülmüş bir rüyaya benziyo yani bilinçaltı fakat tam olarak yorumlarsak senin Allah katında ve insanlar içinde yükseleceğine işaret birde namaz kıllıyormusun bu konudada sana ciddi bir uyarı olduğunu düşünüyorum yani yükselişin namaz kılarak kılyosanda huşu içinde kılarak olacak inşallah

yorumun için sağol canım benimde aklıma ilk gelen namaz için uyarılma yani namaza davet gibi geldi çünkü çok istiyorum namaz kılmayı ama bi türlü şeytanı yenemiyorum amabu rüyanın etkisinde çok kaldım inş rabbim nasip ederse namazıma devam etmek istiyorum

Geri