Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denizcim bu aksam ruyamda esimin işyerinde calısan bır bayan var onunla konustugunu goruyorum konusuyolar sonrada esım dıyokı al çok merak ettıgın karım dıyo bana verıyo telefonu ben konusuyorum gerısını hatırlamıyorum zaten ( ben bu kızı ne gordum ne konustum normalde tanımıyorum sadece adını bılıyorum esımın calıstıgı ısyerının muhasebecısı ) cok etkılendım merak ettım abla
canım bu gibi rüyalar tamamen şeytani senin beynini farklı yönlere çekmek için şeytan tarafından bir oyun bu sen kafana takma bak etkilenmene bile sebep olmuş sen ablanın sözünü tut takma kafana ok?

denizcim tekrar merhaba :)
Ben bu ay nedense baya rüya görmeye başladım :)
dün akşamda rüyamda adet olduğumu gördüm canım ya... hatta orkid yetmedi peçete falan koymaya çalıştım üstüne sadece öyle bi anlıktı.. daha 17. günümdeyim adet olmam da imkansz ?

Bunun anlamı ne sence ?
canım bunlar bilinçaltı kafanda hep bu gibi şeyler varya o yüzden inşallah bun ay tm tersi olur adetin gelmez hamiş olursun canım dularım bu yönde

Rüyamda kirpiklerime böyle bol bol rimel sürüyodm rimelin ambalajıda böyle büyük parfüm kutusu gibiydi pembeydi :D çok tuhaf bi rüyaydı ne anlama geliyo acaba?
etrafındayalan söyleyen iki yüzlü biri olabilir pembe olduğu için renk bayan olma ihtimali yüksek uyanık ol dikkatli davran çevrene ok?

Denizcim hayırlı cumalar rüyamda annemın evını temızlıyorumm guya bır dugune gıtcezzz annem gıtmış bende arkasındna gıtcem temzlerkenn mutfağın yerine bır tutam sacını kesmışşşş atmıştı bende sasırıyorummm supuruyorum temızlemeye calısıyorumm makıne cekıyor arkamı donuyorum tekrar o sac orda en sonunda cektım ama sabah kalktığımda urktummm ayrıca hep gecmışşi goruyorum okul yıllarımı bekar gunlerımı hep eskı gunleeer

canm ben rüyamda gördüm ki sivilce gibi bi şey var kardeişimin yüzünde ve yüzünü sıkıyrm saç çıkıyor uzun ve o saçın ucunda ponpon vrmış 3 tane nedir cnm., (Biraz saçma bi rüya ama:)

bu kadar rüya bilinçaltı olamaz dimi. tüylerim diken diken. rüyamda annemin balkonundayım. az önce gördüm bu rüyayaı. önce martı gibi bi kuş uçup konuyo sonra horoza dönüşüyo sonra bebeğe erkek bebek. kucama alıorum küçüçk ama konuşuyo soruyorum nerden geldin die ilerde otel var annemler orda dio normalde öle bi otel yok orda rüya işte babam biliom dio götürelim. arapmış ailesi. kucamda sessizce ağlamya başlıo yaşlar süzlüo gözleri kızarıyo gitmek istemiyomuş beni istyo. bende oturyom kucamda uyuya kalıo yok böyle bi güzellik anlatamam. o sakinlik yüznde huzur var . onu seyrediyorum. öle uyandım. onun sevgisni şuan kalbimde hissediyorum anlatamam.

biliorumki bebeğim suan içimde tutunamya çalışıyo çok inanadım buna onu benden alama allahım bende istyorum onu o nasıl beni istyosa. alama allahım. bu rüya bu hisler bilinçaltı olamaz dimi o benim bebeğim olmalı benim yavrum

bide iki gündür dua ediyom yatmadan allahım eğer hamileysem bana yavrumu göster die önceki gün rüyam karışıktı. dün çok bunaldım biraz ağladım allahım yavrumu göster dedim. ve bu rüyayı gördüm

slm deniz hanım annem beni dün gece rüyasında görmüş rüyasında bana 2 tane gül vermiş biri beyaz diğeri kırmızı bende aynı gece rüyamda siyah bir arabayla arkadaşlarım geliyor. arabadan indiklerinde üzerindeki kıyafetlerde siyahtı nedemektirki acaba.. şimdiden tşk ederim

bu kadar rüya bilinçaltı olamaz dimi. tüylerim diken diken. rüyamda annemin balkonundayım. az önce gördüm bu rüyayaı. önce martı gibi bi kuş uçup konuyo sonra horoza dönüşüyo sonra bebeğe erkek bebek. kucama alıorum küçüçk ama konuşuyo soruyorum nerden geldin die ilerde otel var annemler orda dio normalde öle bi otel yok orda rüya işte babam biliom dio götürelim. arapmış ailesi. kucamda sessizce ağlamya başlıo yaşlar süzlüo gözleri kızarıyo gitmek istemiyomuş beni istyo. bende oturyom kucamda uyuya kalıo yok böyle bi güzellik anlatamam. o sakinlik yüznde huzur var . onu seyrediyorum. öle uyandım. onun sevgisni şuan kalbimde hissediyorum anlatamam.
Bitanesi çok guzel bır ruya Rabbım hayırlara cıkarsın ben bıle cok duygulandım

Geri