Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

bir evdeyim ama ev güya askeri lojmanlar olurya onların evlerindenmiş, tek katlı bi kadın var yaşlı evde başka birileri daha var tanımıyorum ama hiçbirini, sonra evin önüne askeri bir araç gelio, içinde 2-3 tane askermiş güya, bakıyorum arabanın içinde 5-6 tane seccade tesbih falan var, diyorumki bunlar ne? Biri dioki topluyoruz bunları evlerden yasak askeriyede, bende kızıyorum ne demek yasak senin ailende hiç namaz kılan yokmu böyle yasakmı olur buna hakkınız yok falan filan, adam sadece pis pis sırıtıyo gidiyo, sonra öğreniyorumki içerdeki o yaşlı kadının oğluymuş konuştuğum asker, bu sefer kadına kızıyorum, sende demin namaz kıldın seninde seccadelerin var gördüm onları neden almıyolar oğlun diye sana kıyak geçiyo demi diyorum, yok öyle çifte standart şimdi arıcam askeriyeyi seni şikayet etcem seninkileride gelip alsınlar o zaman dedim, sonra aradım adresi verdim falan, dediler dikekçe yaz, bi türlü kağıt bulamadım ya kalem bitti yarım kaldı dilekçe yazamadım, sonra kendi arabamıza binyorum eşim beni almaya geliyor, arabanın içi hertaraf sanki kurumuş kan nokta nokta leke hep, eşim diyo çok kirlendi araba yıkatmam lazı m,arkidişim görmüş bana uyarıcı bir rüya gibi geldi ama bide sen yorumla didim
sevdem seninde dedğin gibi uyarıcı bir rüya bu.namz konusunda arkadaşın namazlarını kılar mı?bak dilkçeyi yerin ulaştıramamış eksik olan şeyler yüzünden canım direk alıma gelen bu oldu...bu arada asker görmek ise güç ve kuvvettir

denzimm canımm geçenlerde rüyamda karnımda bebek varmış annemin elini karnıma koyuyodum karnımda dışardan ayağı görünüyoduu bebeğinn.bide kiracını bebeğini gördüm ağaçta oturtmuşlar tam düşçekken tutuyom bebek ufak daha konuşamıyoo ona sarılarak ağlıyodum sende anne kokusu var dedi uyandım .bide ben bunu çok sık görüyom evlenirken görüyom kendimi gelinklikle.bide bu sabah annem benim davetiyemmiş davetiye dağıtıyodu rüyamda

denzimm canımm geçenlerde rüyamda karnımda bebek varmış annemin elini karnıma koyuyodum karnımda dışardan ayağı görünüyoduu bebeğinn.bide kiracını bebeğini gördüm ağaçta oturtmuşlar tam düşçekken tutuyom bebek ufak daha konuşamıyoo ona sarılarak ağlıyodum sende anne kokusu var dedi uyandım .bide ben bunu çok sık görüyom evlenirken görüyom kendimi gelinklikle.bide bu sabah annem benim davetiyemmiş davetiye dağıtıyodu rüyamda
canıim bebek konusundda annenin duasını sürekli al aynı rüyandaki gibi annnenin elini karnına koy ve o anda dua etmesini sağla,şuan annenin hastalığı çok zor ve bu dönemlerde onun duaları asla reddedilmez,gelinlk giymen çok yakında bebek müdesi alıcağına işarettir,rüyada davetiye görmek te evli için bebek sahibi olmaya işarettir,bu rüyalar içimden bir ses anne olman çok yakın gibi inşallah

denızım ruyamda dut topluyodum balkondan olmus dutlardı baska bı ruyadad oglum tualetını banyoya yapmaya calısıyodu baktım yapmısmı dıye yapmamıstı öle denızım ılk ruyamda duttan yedım ama

denizcim rüyamda tekne gibi bişeye biniyorum.içinde eski erkek arkadasım ve yeni evlendiği eşi var.kız beni görünce rahatsız oluyor ve eski erkek arkadasımda şaşırıyor beni gördüğüne.çay içeceğimi söylüyorum.saçlarım küt kestirmişim ve yine kızım var.oda biliyomuş kızım olduğunu.daha sonra eski komşularımı görüyorum.muhabbet falan ediyoruz.bana aslında mutlu olmadığını söylüyo.sonra o erkek arkadasımla öpüşüyoruz daha ileri bile gitmeye kalkıyo ayyyy ne biçim rüya bu töbe töbe :S sence anlama geliyo bu valla şaşırdım.gerçek gibiydi hayırlara çıksın.

denizim ben rüyamda gördüm ki üst katta komşum var onun ben de eşyası varmış onu götürüyrum sonra evin içine giriym baktım ki komşum bana diyorki hamileyim diyor 5,5 aylık bende hayırlı olsun falan diyorum içimde bi burukluk oldu. Sonra da annemle bi mağaza gibi yerde oluyrz annem bebek elbiseleri bakıyor kız bebeği, sonra da altkatına iniyoruz mağazanın bizim hacdan gelen akrabamız varmış onu görüyrmuşuz. Baklava varmış baklava yiyormuşuz annele ama hacdan geldiği için pek hurma yokmuş hatta hiç yoktu. Sonra iki tane hurma göryürum tabakta birini anneme veriyorum diğerini ben yiyorum. Çekirdeğini de saklıyorum nedir cnam?

denız abla ben ruyamda araba suruyodum cok degısık ama tek basıma bılıyorumkı araba surmeyı bılmıyorum ama suruyodum

Merhabalar, ben de rüyalara inanırım, inşaallah gördüklerimiz Rahmani rüyadır, çok da rüya görürüm, ben rüyamda teyzemin kızı olmuş yeni ama ölü, yatıyor böyle bende dua ediyorum bebek geri dirilsin diye, sonra gözlerini açıyor bebek seviniyorum ben annemlere teyzemlere koşup diyorum dua ettim de dirildi diye öyle gördüm, umudumu kestiğim ve kötü ayrıldığım bi sevdiğim var, ama onun hayatında biri var, aynı iş yerinde çalışıyoruz, ama ayrı dairelerdeyiz serviste yemekhanede hep görüyorum, içim acıyor, acaba o mu geri dönecek ne dersiniz, umut kesmek üzereyim şimdi. Rabbim az daha sabırla duayla bekle mi diyor....

denizim ben bu gece rüyamda kizim oldugunu gördüm erken dogum olmus, oglum olacakti diyorum demekki kizmis diyorum. Kizim minicik, oluyor onu emziriyorum. Sence rüyamin yorumu varmi yoksa seytani bir rüyami.
Kizim yada oglum olsun diye hic cinsiyet ayrimi yapmadim hep hayirlisni istedim rabbimden. Saglikli olsun istedim sence bu rüyamin tabiri nedir?

Geri