gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yolculuktan dönüşte okunacak olan dua acaba hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım yolculuğa giderken yada dönerken hangi duayı okumalıyız. Bu dua ile ilgili bilginiz var mı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aramış olduğunuz duaya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

Yolculuktan dönüşte okunacak olan dua acaba hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sınav öncesi okunacak dualar

Sınav öncesi okunacak dualar

sınav duaları sınav heyecanını yenmek için dua öncesi okunacak dua sınavdan önce okunacak dualar için dualar Sınav hazırlıkları yapan Melek'lerimize ve sınav öncesi heyecanı olan misafirlerimize, sınav öncesi okunacak dualara yer veriyoruz bu yazımızda... Allahümme rabbizitni ilmen ve fehmen ve imanen anlamı:Allahım zihnimi aç, ilmimi artır ,fehmimi aç, imanımı genişlet .... sınava girecek...
  2. Sabahları Okunacak Dualar

Sabahları Okunacak Dualar

Sabahları Okunacak Dualar nelerdir? Kızlar bana Sabahları Okunacak Dualar hakkında bilgi ve duaları yazın lütfen
  3. yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

Babamın ölümünün birinci yılı arkadaşlarım ben yasin okudum. Allah kabul ederse. Acaba Yasin'den sonra hangi duayı okumam iyi olacaktır. Bilgisi olana rkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi lütfen.
  4. Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

KIzlar akşam iftar vaktinde orucumuzu açarken bir dua okumalı mıyız peki okuyacaksak Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi yani hangi duayı okuyacaz?
  5. Çözümsüz durumlarda okunacak dualar

Çözümsüz durumlarda okunacak dualar

sıkıntılı anlarda okunacak dua,kederli zamanda okunucak dua,şerden koruyan dualar,görünmeyen belalardan koruyan dualar hakkında bilgiler Okunuşu: Bismillahirrahmanirrahim. İlahi bi-ahassi sıfatike ve bi-izzi celalike ve bi-a'zami esma'ike ve bi-ısmeti enbiyaike ve bi-nuri evliyoike ve bi-demi şuhedaike es'eluke ziyadeten fi'l-ilmi ve tevbeten kable'l-mevti ve rahaten inde'l-mevti ve...

Sayfayı Paylaş