gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yordun Beni Hayat!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

yordun beni hayat hayat yordun beni çok Hayat sizi de yorduysa buyrun okuyun....

İki çocuklu bir aile hafta sonunu piknik yaparak geçirmeye karar verirler.

En güzel ağacın altına vardıklarında anne yemeği hazırlarken, çocuklar babalarıyla

birlikte yürüyüşe çıkar.

Uzun uzun yürürler. Küçük oğlan çok yorulur ve babasına yalvarır…

“Ne olur beni kucağına al!”

Baba: “Ben de yorgunum oğlum”demez. Tek kelime etmeden yolun kenarına gördüğü

kuru dalı alır ve oğluna verir…

“Al oğlum, sana güzel bir at. Buna bin git!”

Çocuk sevinçle daldan atına biner ve koşarak, zıplayarak, dehleyerek annesinin

yanına doğru uçar adeta… Babasını ve ablasını çok gerilerde bırakarak…

Baba gülerek kızına döner:

“İşte yaşam budur kızım. Bazen zihnen ya da bedenen kendini çok yorgun hissedeceksin. İşte o zaman kendine değnekten bir at bul ve neşeyle yoluna devam et.

Bu at, bir arkadaş, bir şarkı, bir çiçek, bir şiir, ya da bir çocuğun sevinci olabilir.”

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bu at, bir arkadaş, bir şarkı, bir çiçek, bir şiir, ya da bir çocuğun sevinci olabilir.”

payaşım için tşkler..

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için tşkler güzel bi paylaşım olmuş

Yordun Beni Hayat! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim hayatim...bulimia ile...

benim hayatim...bulimia ile...

bulimia hikayeleri bulimiadan kurtulmak bulimiadan ölenler hamilelikte bulimia merhaba melekler. bende sizlerle derdimi paylasmak istedim. daha yeni yeni utancimi yenebildim ve anlatabiliyorum. anneme ve babama bile yeni söyleyebildim. 6 yildir evliyim ve cocugum var. cocukluktan beri kiloluydum, ve evlendim. ben isvicrede dogup büyüdüm ve evlendikten sonra 10 ay türkiyede kayinvalidemin...
  2. Askim benim, hayatimin anlami..

Askim benim, hayatimin anlami..

hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden. Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin. Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan...
  3. Benim hayatım

Benim hayatım

bugüne kadar yapmak isteyipte yapamadıklarınız.herneyse paylaşabilirsiniz.
  4. hayat kurtaran 7 besin :)

hayat kurtaran 7 besin :)

İşte Amerika’nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi: Kalbi koruyor * BADEM: Her gün, bir çay fincanın yarısını dolduracak miktarda, yani 30 gram badem yemeyi ihmal etmeyin. Omega-3 asitli yağları açısından oldukça zengin bir besin olan badem, kandaki kötü kolesterol (LDL) oranını yüzde 4.4 oranında düşürüyor. Badem böylece damar tıkanıklıklarını önleyerek, dolaşım sisteminin...

Sayfayı Paylaş