gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

youtubeyi açmanın yolu ilginize

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Bonita tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bildiginiz gibi youtube açılmıyor. ama açmanın bir yolu var bunu sizlerle paylaşmak istedim vtunnel yazın googleye ilk açılan yere girin oradaki arama yerine youtube.com yazın açılıyo ben ordan giriyorum deneyin bence

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: youtubeyi açmanın yolu ilginize
    teşekkürler canım :) yasaklar çiynenmek için var dimiiii ))

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yani canım :D:D

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar youtube nin kapanma nedeni Atatürk'e hakaret videolarıydı. Kaç defa kapatıldı ama anlamadı. Bence benim milletime benim milletimin kutsal değerlerine (Atatürk gibi) dil uzatan bir yere pirim sağlamak bana ters. Bu benim düşüncem kimseyi bağlamaz tabi..

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    bana yutubun faydası yok netim mm için bağlı zaten onun dışında da nete girmiyorum

6. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben bunu bilmiyordum bilgilendirdigin için sagol artık girmem bende

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Konu kilitlenmistir.

youtubeyi açmanın yolu ilginize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açma

Açma

Rüyada açma yemek, bir yoksulu düşüneceğiniz konusundaki vaadinizi gerçekleştirmeniz gerektiğine işarettir. Boş laflar etmemeniz, adaklarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerektiği anlamına da gelir. Rüyada açma yemek, bir yoksulu düşüneceğiniz konusundaki vaadinizi gerçekleştirmeniz gerektiğine işarettir. Boş laflar etmemeniz, adaklarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz...
  2. Açma...

Açma...

Malzemeler: 4-5 bardak un3 tatli kasigi kurumaya1 bardak el yakmiyacak kadar isitilmis sut1 yumurta + 1 yumurta aki ( sarisi ustune kullanilacak)1/3 bardak toz seker2 cay kasigi tuz125 gr margarin 1 cay bardagina yakin siviyag Yapilisi: - Yumurta sarisi haric malzemelerin hepsini karistirip iyice yogurun. (Unu azar azar ilave edip ele yapismayacak yumusakca bir hamur elde edin)- 30-45 dakika...
  3. Bir erkeği açmanın 5 Yolu

Bir erkeği açmanın 5 Yolu

BİR ERKEĞİ AÇMANIN 5 YOLU Sevdiğiniz adam suskunsa, onu yola getirmek o kadar da zor değil... Yol 1: Gerçek erkekler reddedilmeyi hisseder,gerçekten! Bu doğru. Bir çok kadınların onları eleştirdiğini hisseder ve bu yüzden açılmaktan, birilerinin onlara gülmesinden, onları reddedilmiş ve aşağılanmış olarak bırakmasından korkarlar. Kadınlar bir erkeğin egosunu ve kimlik duygusunun...
  4. Doğal Yollarla Saç Rengini Açmanın Yolları

Doğal Yollarla Saç Rengini Açmanın Yolları

Bu konu, Doğal Yollarla Saç Rengini Açmanın Yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen hemen tüm kadınlar uzun saçtan çok hoşlanırlar. Ve bir hata edip de kestirdikleri zaman bir an önce uzaması için ellerinde geleni yaparlar. Bunun için en çok doğal yolları tercih ederler. İşte biz de bu yazımızda saçlarınızı hızlı uzatacak iki doğal formülü sizlerle paylaşıyoruz......
  5. Doğal Yollarla Tıkalı Lavaboyu Açmanın Yolları

Doğal Yollarla Tıkalı Lavaboyu Açmanın Yolları

Hemen hemen herkesin başına gelen banyo ve mutfak da ki lavaboların tıkanması bazen bayanları çileden çıkarır. O an da eviniz de eğer tıkalı lavaları açmak için herhangi bir yardımcı ürününüz yoksa o zaman evde ki malzemeleriniz ile doğal yollardan lavabo açıcı yaparak tıkalı lavabolarınızı açabilirsiniz. Bunun için uygulanan farklı yöntemleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş