gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama günü hesaplama

Yumurtlama günü hesaplama

yumurtlama günü hesaplama yumurtlama günü hesaplama, takvimi, testi, aleti, belirtileri, kaç gün sürer, nasıl hesaplanır, göre cinsiyet belirleme, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Yumurtlama günü hesaplama ve yumurtlama gününe göre cinsiyet belirleme hakkında, merak edieln tüm soruların yanıtını bu makalemizde sizlere sunuyoruz Melek'ler. Kadınlar normalde 25-40 gün arasında adet...
  2. Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?
  3. 2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bir gün geçirmenizi diliyor ve sizden 2012 Oyp Hesaplaması nasıl yapılıyor diye yardım ya da bilgi rica ediyorum.
  4. Yumurtlama Günü Nasıl Anlaşılır?

Yumurtlama Günü Nasıl Anlaşılır?

yumurtlama belirtileri, yumurtlama günü, yumurtladığımı nasıl anlarım Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen bayanların en çok merak ettiği soruların başında yumurtlama gününün ne zaman olduğu gelir. Ovülasyon hesaplama, yumurtlama günü hesaplama, hangi günlkerde yumurtlama olur, yumurtladığımı nasıl anlarım gibi soruların cevabı aşağıdaki bilgilendirici makalede mevcut......
  5. Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Adet düzenini takip ederek yumurtlama günü hesaplamak mümkün. Böylece, hamile kalmak için ayın hangi günlerinde cinsel ilişkiye girmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Her cinsel ilişkiyle hamile kalınmayacağını, bazı günlerin daha özel olduğunu biliyor muydunuz? Yumurta ve Spermin buluşması için özel bir randevu gününe ihtiyaç vardır. Birleşmenin bebek getirmesini istiyorsanız randevu gününü...

Sayfayı Paylaş