gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hamilelik Günü Hesaplama nasıl hesaplanır buyrun lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hamilelik Günü Hesaplama Yöntemi

Hamilelik Günü Nasıl Hesaplanır

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda adet gecikmesi, baş dönmesi gibi belirtilerden sonra hamilelik sürecinin başlanma tarihi hakkında bilgiler sunuyor ve hamilelik günü nasıl hesaplanır diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, hamilelik günü hesaplama yöntemi hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Hamile kalacağınız yada kaldığınız günü hesaplamak için yumurtlama döneminizi bilmeniz gerekir.

Adetleri düzenli olan bayanlarda yumurtlama adet kanaması başlamadan yaklaşık 14 gün önce gerçekleşir, yumurtlama gününü tespit etmenin en pratik yolu budur. Bu hesapla adet dönemi 28 gün süren bir kadında yumurtlama adetin 14. günü olur, adet kanamasının başladığı ilk günden sayarak 14. güne denk gelir yaklaşık. Bu günden 2-3 gün önce başlayarak 1 hafta boyunda 2-3 günde bir cinsel ilişkide bulunmak hamile kalma şansını arttıracaktır.

Hamilelik Günü Hesaplama nasıl hesaplanır buyrun lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  2. hamilelik haftası nasıl hesaplanır

hamilelik haftası nasıl hesaplanır

kızlar hamişim bana hamilelik haftası nasıl hesaplanır hesaplama şekli nasıl oluyor lütfen birisi anlatsın. Teşekkür ediyorum. Fatma.
  3. Haftalık Gebelik Nasıl Hesaplanır buyrun öğrenelim

Haftalık Gebelik Nasıl Hesaplanır buyrun öğrenelim

Haftalık Gebelik Hesabı Haftalık Gebelik Nasıl Hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler ve haftalık gebelik hesabı hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda ilgili tüm bilgileri paylaşıyoruz. Gebelik ortalama 40 hafta, yani 9 Ay 10 Gün devam eden bir süreçtir. Tıbbi olarak gebelik başlangıcınızı hamile kaldığınız adet döngünüzde adet döngüsü üreme çağında...
  4. Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Almak Meb Vitamin Üyelik Nasıl Alınır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda ilgili tüm arkadaşlarımız için, faydalı bilgiler paylaşıyor ve Meb Vitamin üyeliği nasıl alınır diyen arkadaşlarımız için, Meb Vitamin üyeliği almak için ilgili tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz. Meb Vitamin, Milli eğitim bakanlığının...
  5. Adetin ilk günü nasıl hesaplanır?

Adetin ilk günü nasıl hesaplanır?

adet günü hesaplama,adet tarihi hesaplama,adet gününü nasıl hesaplarım,adet döngüsünü hesaplama hakkında bilgiler Adet döngüsü, üreme döneminde olan kadınların ortalama olarak 28 günde tekrarlayan sürecidir. Bu döngü son adet tarihinin ilk günüyle, sonraki adet döneminin ilk günü arasında geçen süreyi anlatır. Bu süreç 28 gün olarak kabul edilse de, 21 ve 35 gün arasındaki günlerde, normal...

Sayfayı Paylaş