gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

|| Yüreğini Sevgiye Açanlara ||

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

“Sevince anlam kazanır yaşam, Sevince çiçek açar gönüller.
    Sevince adam olur insan,
    Sevince kaybolur kötülükler.”

Yaşamak mı istiyorsun?
    O zaman, “sevme”ye başla.
    Çünkü, “İnsan, sevmeye başladı mı
    yaşamaya da başlar.”

Sevilmek mi istiyorsun?
    O zaman, gönlünü “sevgi”ye aç.
    Çünkü, “Sevgi,
    çiçek açmayan yere uğramaz.”

Yeterince sevilmediğini mi düşünüyorsun?
    O zaman, “duygularını” gözden geçir.

Çünkü, “Yalnız seni sevenleri sevmek,
    sevgi değil; değiş tokuştur.”

Sevdiklerini yitirmekten mi korkuyorsun?
    O zaman, yüreğindeki “korku”yu sil.

Çünkü,

"Sevgi,
    ruhun güzelliğidir."

|| Yüreğini Sevgiye Açanlara || konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi, Kanımızda ki kıvılcım, Canımızda ki ruh, Dilimizde ki hece, Alnımızda ki gurur, Mustafa Kemal bir büyük dava... Mustafa Kemal,yücelerde bir bayrak, Gönüllerde taht, Dillerde marş, Cumhuriyete ad, Ulusumuza rehber... Mustafa Kemal,geleceğimizin umudu, Çağdaş uygarlığın sönmeyen yıldızı, Mustafa Kemal özgürlüğümüz, Çocuklarımız,gençliğimiz,...
  2. SEvgi YüReKTeKİ nAzAR BOnCuGu

SEvgi YüReKTeKİ nAzAR BOnCuGu

Sevgi yürekteki nazar boncuğu.... ....Sevgi yürekteki nazar boncuğu... Sevgi en güzel sözcüklerle dökülüyor satırlara bugün... Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle,tıpkı nazar boncuğu gibi renginde seviyorum ben, belkide aşkın rengi bu yüzden mavidir... Bu yüzden yücedir.Sevgi yürekteki nazar boncuğu gibidir... Sevmenin bütün anlamı mavilerde...
  3. çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor Yapamıyorum… Kaçtıkça sana ait olanlardan bir...
  4. Diken Gibi Sivri Yüreklere Pamuk Gibi Yumuşak Sevgiler

Diken Gibi Sivri Yüreklere Pamuk Gibi Yumuşak Sevgiler

kirpi diken fırlatır mı dikenli top oyunu Birini severiz bu kişi kadın ya da erkek olabilir farketmez.Sevdiğimiz için de o kişiden bişeyler bekleriz çoğu zaman.En basitinden onun da bizi sevmesini en zorundansa onun istediğimiz gibi olmasını...Bu sevgi nasıl bir sevgidir ki öyleyse...Gerçek sevgi asla karşılık beklemez sevinlenden... ...ve sevilen nasıl olursa olsun onu kabullenir...
  5. Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Sevgi en güzel sözcüklerle dökülüyor satırlara bugün... Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Belkide aşkın rengi bu yüzden mavidir... Bu yüzden yücedir....

Sayfayı Paylaş