gebe
  1. cokops

cokops Forum Okuru

yüz tipime kahkül yakışır mı?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında cokops tarafından paylaşıldı.

yüz tipim kalp gibi ama çok incemsi bi şekli yok. perçem kestirmeyi düşünüyorum daha önce hiç denemedim bu yüzden oldukça tedirginim. çevremden de olumlu ve olumsuz kararları aynı anda alınca çare olabileceginizi düşündüm :)) ( lütfen yardım edin)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İşine ve zevkine güvendiğiniz öncelikle bir kuaför bulun eminim ki o sizi yönlendirecektir. Çünkü çok farklı kahkül modelleri bulunuyor. Yan kahkül, düz kahkül, kalın ve ince kahküller gibi... Alnınız genişse düz kahkül yüz hatlarınızı yumuşatacak ve sizi daha genç gösterecektir. Ben uzun zamandır yan kahkül kullanıyorum ve çok da memnunum.. Birde şunu hatırlatmak istiyorum kahkül kestirmeden önce mutlaka kullanıp kullanamıyacağınız konusun da kendinizin de karar vermesi lazım. Malum havalar çok sıcak bu tür havalar da bana göre kahkül çok kullanışlı olmuyor eylül ayları gibi kestirseniz isabet olacaktır. Ama imajınız için hızlı bir şekil de değişim düşünüyorsanız bu işi ertelemenize gerek yok en kısa zaman da kestirebilirsiniz;)

yüz tipime kahkül yakışır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzünüzün Tipine Göre Maskeler

Yüzünüzün Tipine Göre Maskeler

t bölgesi için maske yanaklardaki gözenekler maske şekilleri İnsanlarda 3 ayrı yüz tipi bulunmaktadır. Bunlar yağlı ciltler, kuru ciltler ve karma ciltler olarak sınıflandırılır. Her cilt tipininde ayrı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları giderirkende yüz tipine uygun maskeler hazırlamalıyız. Normal: Gözenekleri kapalı, lekesiz ve problemsiz bir cilttir. Normal bir bakımla doğallığını...
  2. Kahkül Kimlere Yakışır

Kahkül Kimlere Yakışır

kakül kimlere yakışır kahkül kimlere yakışır burnu küçük gösteren saç modelleri kahkül kime alnı dar olanlar için modelleri Uzun zamandır kullanmadım kahkül...Bu sezon yine moda olmuş kahküllü saç modelleri...Modayı takip etmeden saçınıza kahkül kestirmeden önce kahkülün kimlere yakışıp yakışmadığına bir bakalım :tik: *alnı dar olanlar bunu gizlemek için tepeden itibaren başlayıp,kaşların...
  3. Esmerlere kına yakışır mı

Esmerlere kına yakışır mı

Ben esmerim ve saçlarıma kına yakmak istiyorum yakışır mı acaba?
  4. Yüz Şekline Göre Nasıl Kahkül Kesilmeli ?

Yüz Şekline Göre Nasıl Kahkül Kesilmeli ?

Bu konu yüz şekline göre kahkül kesimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçınızın da yapacağınız ufak bir değişikliğin bile psikolojinize iyi geleceğinizi bildiğinize göre ne duruyorsunuz, hemen kuaförün yolunu tutun ve 2013 yılının trendi saç kesimlerinden birini uygulayın. Yüzünüze uygun olarak kuaförünüzle birlikte seçeceğiniz bu kesimde kahkülü de deneyebilirsiniz. Yalnız...
  5. Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

asimetrik perçem yüz tipine göre perçem Sevgili melekler, artık herkeste aynı saç modellerini, aynı kahkülleri, aynı perçemleri görmekten sıkıldıysanız ve kendinizde şöyle marjinal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size asimetrik perçemleri tavsiye edebilirsiniz. Tabi değişiklik olsun diye yüzünüze gitmeyecek bir modeli denememelisiniz. Bunun için aşağıdaki makaleyi bir okuyun ve asimetrik...

Sayfayı Paylaş