gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yüzün denizdi bugün

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yüzün denizdi bugün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yüzüyle Asus CES 2008'de

Yeni yüzüyle Asus CES 2008'de

Çift GeForce 8700M GT ile Maksimum Oyun Keyfi Asus'un oyuncular için özel olarak tasarladığı G Serisi notebookların yeni modeli G70, tasarımının yanı sıra, güçlü grafik ve performans özellikleriyle de ilgi çekiyor. G70'in üzerinde SLI modunda çalışan çift GeForce 8700M GT grafik işlemcisi yer alıyor. Toplamda 1GB'lık grafik belleğine sahip Asus G70, 17inç ekranıyla 1920x1200 çözünürlüğü...
  2. Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

GÜl YÜzÜn DÖnme Benden ÖlÜrÜm GeÇmem Senden Kapina Kul Olayim Selamin Kesme Bende Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam AĞlarim Ben GÜlemem GÖzyaŞimi Sİlemem Verİn Benİm Yarimi BaŞka BİŞey Dİlemem Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam GÜl Dİkeyİm BaĞlara Sarilsin Yapraklara Kurban Olayim Yarim Bastigin Topraklara Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam
  3. Dünden bugüne özcan deniz

Dünden bugüne özcan deniz

özcan deniz ozcan deniz
  4. Bu Hareketlerle Yüzünüz Herzamankinden de Güzel Olucak

Bu Hareketlerle Yüzünüz Herzamankinden de Güzel Olucak

Yaşlandıkça kaşlar ve gözler arasındaki mesafe gittikçe azalır ve bu poz aradaki mesafeyi korumak için etkilidir. Yüz Germe Hareketleri - 1 Yaşlandıkça kaşlar ve gözler arasındaki mesafe gittikçe azalır ve bu poz aradaki mesafeyi korumak için etkilidir. Rahat oturun ve yüzünüzü gevşek bırakın. Parmaklarınızla saç diplerinizden tutun ve yavaşça yukarıya doğru çekmeye başlayın 5-10...
  5. İyi geceler hayat! Bugün de seni yaşayamadım affet

İyi geceler hayat! Bugün de seni yaşayamadım affet

Zamanı sıfırlayacağım hayatımda yarın Her şeye yeniden başlayacağım. İlk kez günaydın diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın;ama şimdi değil Yarın. Yarın başlangıcı olacak hayatımın Gözlerimi açıp''Merhaba'' diyeceğim hayata. Ben de varım artık Ölümüne sevgi yarışına. İlk kez göreceğim annemi yarın. Sarılacağım onasevgimi haykıracağım. Ama şimdi değilyarın. Yarın umutlarım...

Sayfayı Paylaş