gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Gül Kokulu Yarimdin

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dün gece yine seni düşünüp ağladım eski günlere
    Bütün gece tüttün gözümde dalmışım hayallere
    Ne güzel günlerdi ah bir başkaydı seninle
    İzlerimiz kalmış mıdır gezdiğimiz yerlerde
    Bir gülüş bırakmıştı o sıcak bahçelerde
    Arasam bulur muyum muhtacım bu günlerde

Sen benim sevgilimdin
    Sen benim her şeyimdin
    Sen benim boynu bükük gül kokulu yarimdin

Zafer Peker - Gül Kokulu Yarimdin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Yar Aman

Zafer Peker - Yar Aman

Sende eda sende işve Aşıl oldum bir görüşte Oyalama ah beni güzel Yaktın beni bir bakışta Öyle bir his varki bende Sende sevdin beni sende Bırak nazı inat etme evet de bana Yar Amman Amman yar seninde gönlün var Bakışların olur diyor söyle niye bu inat yar Yazık etme bir şans tanı Hem kendine hemde bana Damla famla göl oluruz Gelebilsek yan yana
  2. Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Her zaman aklımda Nasıl kalırsın bilmem En olmadık zamanda Rüyamdasın yeniden Çaresizlik ve de sen Hatırlatır herşeyi Tam unutmuşum derken Alev alır içimi Nedense anlatamadımben de kendimi Belki sen anlamadın sevgimi Nasılda bu kadar koptun benden Ne yapsan kaçamazsın kendinden Ayrılık zamanı gelince Durduramaz hiç kimse Elimden bir şey gelmez Dualarım seninle
  3. Zafer Peker - Marmara

Zafer Peker - Marmara

Ah güzelim marmara o mavi sularında Defineler gizlidir yakamozlarında Sarmaş dolaş sevgililer uzun kumsallarında Buruktur ayrılanlar hasretlik akşamında Gel gel utanma sıkılma kucakla dalgaları Marmara bu başlatır o en büyük aşkları Muhabbet zamanları taze bahar ayları İçim bir hoş oluyor duyunca martıları Masmavi bir deniz aşık oldum bendeniz İbibikler ötmeden buluşsak ne dersiniz
  4. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim
  5. Zafer Peker - Arasana Yar

Zafer Peker - Arasana Yar

İçinden geçenleri gözlerin anlatıyor İstediğin kadar sus gözlerin konuşuyor Unut gitsin günahları Unut gitsin korkuları Aklın bende belli gülüm Aklın bende yalan mı Gel bu bahar bitmeden gel ateşin sönmeden Gel bana akşamdan gel gel hevesin kaçmadan Gel başka bir sevdaya gönlün yelken açmadan Belki yarın geç olur Gel iş iş iş den geçmeden Çok uzağa gitme gidişin olmaz Çok naz etme...

Sayfayı Paylaş