gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Baharda Kuşlar Gibi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

baharda kuşlar gibi akor baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma nota notaları açan Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana
    Seversin diye, seversin diye

İstemem senden başka birini
    Tamamlıyoruz birbirimizi
    Kusurumuz sevilmek sevmek olursa
    Kusursuz olmaz insan hayatta

Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma
    Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana
    Seversin diye, seversin diye

Zara - Baharda Kuşlar Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  3. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  4. Zara - Divane Aşık Gibi

Zara - Divane Aşık Gibi

baban beni babamdan da bir kerecik istesin iste beni babamdan vermezse kaçacağım baban da bir kerecik istesin sözleri video allahın emri ile gelinim olsun desin Divane aşuk gibi da yar dolaşırım yollarda Divane aşuk gibi da dolaşırım yollarda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım istanbularda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım...
  5. kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş