gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zara - Beyaz Giyme Toz olur

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Beyaz giyme Toz olur, Siyah giyme Söz olur. Gel beraber gezelim, Muradimiz tez olur. Salinada Salinada gel, haydi Yavrum dön dolas yine bana gel.
    Gel beraber gezelim, Muradimiz tez olur.
    Salinada Salinada gel, haydi Yavrum dön dolas yine bana gel.

Beyaz giyme Tanirlar, Seni Yolcu sanirlar.
    Zaten bende Talih yok, Seni benden alirlar.
    Zaten bende Talih yok, Seni benden alirlar.

Alcak Ceviz dallari, Siva beyaz kollari.
    Yar nereden geleyim, hep Sarmislar Yollari.
    Yar nerden geleyim, hep Sarmislar Yollari.

Zara - Beyaz Giyme Toz olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. Zar

Zar

Bakınız; Tavla.Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir.Rüyada zar oynadiginizi görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina,...
  3. Toz-tozcuk

Toz-tozcuk

Eşya yahut bir şey üzerindeki toz mala, Havadaki toz içinden çıkılması müşkül bir işe bulaşmaya, Toz zerrecikleri batıl söze, Üzerinde toz olduğunu görmek yola gitmeye, bu tozu silkmek uzun ömre delalet eder. Rüyada görülen zerre, batil söze isarettir.
  4. Almased tozu

Almased tozu

almased türkiye almased kullanımı nasil kullanilir nasıl kullanılır selam kizlar,ben dogum yapali 4 bucuk ay oldu gün icinde kasik mamasi veriyorum yemeklerdende azar azar veriyorum bebegime emziriyorumda,simdi ben yurtdisindayim ve zayiflatici toz var almased diye,icinde birkoc vitaminde var ,yemek niyetine bir bardak iciyorsun hizli sonuc almak icin günde 2 ögünü bunu iciyorsun ben tek ögün...
  5. şap tozu

şap tozu

şap tozu şap tozu nedir sap nedir nerede satılır nerede satılır 1 çay bardağı şap ne kadar gramdır

Sayfayı Paylaş