gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Zara - Renkli Pantolon Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

renkli pantolon renklı pantolonlar zara renkli pantolon pantolonlar zara
    Bu yılın canlı renklerle geçeceğini defalarca söylemiştik... Zara sanki bizi duymuşçasına pantolonlarında cıvıl cıvıl renkleri tercih etmiş... Yeşilden kırmızıya, sarıdan maviye harika renklerden oluşan süper bir koleksiyon bizleri bekliyor...

[​IMG],

SadmiN bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bu iyi diyerleri cok renkli :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    çok renkli şeyleri sevmiyorum yani bu pantolonlar benim tarzım değil zevk meselesi diyerek tarzı olanlar için güzel seçimler diyebilirim özellikle bahar ve yaz aylarının renkleri cıvıl cıvıl yani:)

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bende pek renkli olduğu için sevmedim tarzım değil:)teşekkürler tatlım;)

5. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
Zara - Renkli Pantolon Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2009 Yaz Koleksiyonu

Zara 2009 Yaz Koleksiyonu

zara giyim resmi web sitesi zara giyim web sitesi hakkında bilgi tarihçesi hamile koleksiyonu Yaz bitti bitecek ama yaz bitmeden alışveriş yapmalıyım gelecek yaza hazır olsun diyorsanız Zara giyim 2009 yaz koleksiyonu 25 ile 40 yaş arası bayan grubuna hitap eden modelleri ile göz dolduruyor...Bizden söylemesi :tik:
  2. Zara 2011 kış koleksiyonu

Zara 2011 kış koleksiyonu

zara kış koleksiyonu 2011 zara 2011 kış koleksiyonu modası 2011 Zara yeni koleksiyonunu sizlere tanıtmak istiyorum.Koleksiyona genel olarak baktığımızda son derece salaş,uzun kazak ve eteklerin hakim olduğunu görüyoruz.Koyu renklerin ağırlıkta olduğu Zara kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum
  3. 2011 Zara Yaz  Koleksiyonu

2011 Zara Yaz Koleksiyonu

zara koleksiyon 2011 zara 2011 yaz yaz koleksiyonu koleksiyonu Zara 2011 yaz aylarına yine iddialı bir giriş yapıyor.Modayı yakından takip eden hanımlar,Zara'nın yaz koleksiyonu ile hem kendiniz giyinin hem eşinizi giydirin. Yaza damgasını vuracak modelleri ile karşımıza çıkan Zara,bol ve dar paça pantolon modelleri,fırfırlı elbise ve blazer ceketlerin yanı sıra,erkekler için deve tüyü rengi...
  4. Zara Aksesuar 2012  Koleksiyonu

Zara Aksesuar 2012 Koleksiyonu

zara aksesuar zara 2012 kış aksesuar 2012 Bir kıyafetin şıklığının tamamlayızısı hiç şüphesiz kullanılan aksesuarlardır melekler :) Aksesuarlar genelde kolay ulaşılabilir fiyatlarda olmaları sebebiyle de herkes tarafından tercih edilir ve kullanılırlar. Şimdi sunacağımız 2012 zara aksesuarları da gayet şık görünüyor. Kıyafetinize uygun olarak seçeceğiniz bir yüzük, kolye ya da bileklik size...
  5. 2013 Zara Sonbahar Koleksiyonu

2013 Zara Sonbahar Koleksiyonu

2013 zara sonbahar koleksiyonu, zara 2013 sonbahar, zara sonbahar koleksiyonu 2013 Sevgili melekler, havaların iyi gittiğine aldanmayın, zira artık sonbahar mevsimindeyiz ve dün gece İstanbul'da yağan şiddetli yağmur da bunun en büyük göstergesi. Yazdan kalma bu günler kısa zaman sonra ülkeyi terk edecek ve sonbaharın o hüzünlü ve romantik havasına kendimizi kaptıracağız. Sonbahara...

Sayfayı Paylaş