gebe
  1. seda istanbul

seda istanbul Forum Okuru

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında seda istanbul tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar zayıflama kemeri kullanan varsa öğrenmek istediğim bu üründen memnun kaldınızmı nasıl kilo vermeye etkisi oluyormu ne kadar sıklıkla ve nasıl kullanıyorsunuz

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kemer

kemer

altın kemer modelleri altin modelleri Kemer Bele takılan kemer çeyiz ve zineti olan çocuk sahibi kadına, mal ve süs eşyasına, Kendisine kemer verildiğini görmek mala, evlada ve uzun ömre, Kemerin her çeşidi sevinç ve sürura, muradına ermeye, kadın için hayırlı kocaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınızz; Bina Kemeri.)Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı...
  2. zayıflama hapı kullananlara:)

zayıflama hapı kullananlara:)

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)
  3. Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı? Teşekkür ediyorum hanımlar...:hıms:
  4. solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

selam hanımlar son zamanlarda saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı bir arkadaşımdan solgar biotin diye bir saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıpta memnun kalan varmı ürünün yan etkileri falan inşallah yoktur kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum yorumlara göre bende bu ürünü denemeye karar verecem
  5. Lotus 100 Zayıflama Hapı kullananlar

Lotus 100 Zayıflama Hapı kullananlar

lotus100 zayıflama hapı nedir,lotus100 zayıflama hapıyla kilo vermek mümkünmü,lotus100 zayıflama hapı kullanıcı yorumları,lotus100 zayıflama hapı hakkında bilgiler Lotus çiçeği, ölümsüzlük sembolü olarak bilinir. Günümüzde alternatif tıpta zayıflamak için kullanılıyor. İngilizce ismi: Lotus Flower Stamens. Ayurvedic : Nelum Renu. Latince : Nelumbo Nucigera. Lotus100 zayıflama formülü 4...

Sayfayı Paylaş