gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zembilli Ali Efendinin hayatı hakkında bilgi arıyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, Zembilli Ali efendi kimdir ? Zembilli ali efendinin hayatı hakkında bana geniş bilgi lazım paylaşırsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zembilli Ali Efendinin hayatı hakkında bilgi arıyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Gül hakkında bilgiler

Ali Gül hakkında bilgiler

ali gül hakkında bilgiler, haberler, kimdir, seslendir, dublaj, sesi, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, resimleri, biyografi Ali Gül, tiyatro mezunu ve seslendirme dublaj sanatçısıdır Melek2lerim. Şimdi gelin Ali Gül hakkında bilgiler edinelim. Ali Gül, (d. 1958, Adana), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. Sanat hayatına, Adana'da amatör tiyatro topluluklarında...
  2. Zembilli Ali Efendi Kimdir ,Hayatı İle İlgili Bilgiler

Zembilli Ali Efendi Kimdir ,Hayatı İle İlgili Bilgiler

zembilli ali efendi kimdir hayatı biyografisi şeyhülislam ile ilgili bilgiler burada melekler Zembilli Ali Efendi ,üç sultana; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu Sultan 2. Bayezid,küpe takmasıyla meşhur Yavuz Sultan Selim ve zamanında Osmanlının en geniş topraklara sahip olduğu Kanuni Sultan Süleyman'a şeyhülislamlık yapmış yüce bir velidir. 1445 yılında Karaman'da doğdu. İlköğrenimini burada...
  3. Ünlü Astronomi ve Matematik Bilgini Ali Kuşçu Hayatı Hakkında Bilgiler

Ünlü Astronomi ve Matematik Bilgini Ali Kuşçu Hayatı Hakkında Bilgiler

ali kuşçu kimdir ali kuşçu hayatı Sevgili melekler, dünyaca ünlü astronomi ve matematik bilgini Ali Kuşçu Hayatı hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere... 15. yüzyılda yaşamış olan önemli bir astronomi ve matematik bilginidir. Babası Timur'un (1369-1405) torunu olan Uluğ Bey'in (1394-1449) doğancıbaşısı idi. "Kuşçu" lakabı buradan gelmektedir. Ali Kuşçu,...
  4. Peygamber Efendimizin Dedesinin Hayatı hakkında bilgiler burada

Peygamber Efendimizin Dedesinin Hayatı hakkında bilgiler burada

Peygamber Efendimizin Dedesinin Hayatı Hakkında Bilgi Hazreti Muhammedin Dedesinin Yaşamı http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/226507-peygamber-efendimizin-bilinmeyen-sunnetleri-hakkinda-bilgiler.html paylaşımımızdan sonra, şimdi de Hz. Muhammedin dedesinin yaşamı hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirlerimiz ve üyelerimiz için, bu yazımızda Peygamber Efendimizin dedesinin...
  5. Bozok Gören hakkında bilgi arıyoruz

Bozok Gören hakkında bilgi arıyoruz

Merhaba.Survivor yarışmacılarından Bozok Gören çok yakışıklı çok beğeniyoruz onunla ilgili bilgi edinmek istiyoruz. :D

Sayfayı Paylaş