gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

zerırin özer

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

4 Kasim 1962 yilinda Ankara'da d?nyaya geldi. Ilk, orta ve lise, egitiminin ardindan TRT'den aldigi ?d?lle m?zik konusunda yogunlasti.

1978-80 yillari arasinda Istanbul Gelisim Orkestrasi ile caz ve dans m?zigi yapti.

1980 yilinda "G?n?l" ile Altin Plak ?d?l?n? almaya hak kazandi.

1982 yilinda Paris Eyfel Kulesi'nde "Binbir Gece" adi altinda T?rkiye'yi tanitici bir dizi konser verdi. Bir yil sonra Paris'teki Olympla'da resital vererek sahneye ?ikti.

1988 ve 1989 yillarinda "Birak Ellerimi" ve "D?nya Tatlisi" alb?mlerini ?ikardi. 1991 yilinda "Iste Ben" adli alb?m?yle altin kaset ve disk ?d?l?n? aldi.

1990'da Alper ?nal ile evlendi. 1 yil sonra ayrildi. Zerrin ?zer Prestij M?zik etiketiyle "Zerrin ?zer 97" adli bir alb?m ?ikardi.

zerırin özer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Yalan

Zerrin Özer - Yalan

Ağlıyorum ben sensiz köşelerde Ağlıyorum ben sensiz anılarda Soruyorum dostlara neden böyleyim Ben bu muyum sevgilim düştüm bu hale Ben bu muyum sevgilim düştüm bu hale Yalan, yalan beni düşündüğün yalan Yalan, yalan beni aradığın yalan Yalan, yalan beni sevdiğin yalan Yalan, yalan gözyaşlarında yalan Duyuyorum ben rüzgarda sesini Duyuyorum ben yağmurda ismini Seninle olunca...
  2. Zerrin Özer - O Yaz

Zerrin Özer - O Yaz

Ne güzel geçmişti bütün bir yaz Başımda kavak yelleri esen o yaş Bense hanımeli kadar beyaz Çalmıştınız kalbimi bilmeden biraz Nasılda koşuşurduk bahçelerde Şarkı söylerdik mehtaplı gecelerde Sen bana ben sana komşu evlerde Kök sarmaşıklar gibi sarıldık o yaz Eline değerdi safça elim seninse arardı beni gözlerin Öpüşürken korkusu birşeylerin Sevgimize ilk hüznü getirdi biraz Çocuk kalbimize...
  3. Zerrin Özer - Gönül

Zerrin Özer - Gönül

Nedir bu çektiğim senden Gönül derdin hiç bitmiyor Yediğin darbelere bak Bu da mı sana yetmiyor... Gönül Her çiçekten bal alırsın Her gördüğünle kalırsın Sen kendini ne sanırsın Belki bir gün uslanırsın... Gönül Uslan artık deli gönül Bak gelip geçiyor ömür Uslan artık deli divane gönül Dünya sana kalır sanma Geleciği dünden sorma Her gün gördüğün rüyayı Aldanıp da hayra...
  4. Selda Özer kimdir

Selda Özer kimdir

selda özer kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. Bir çok sinema filminde ve dizide rol alan ünlü isim Selda Özer hakkında ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Selda Özer (d. 1961 - İstanbul), sinema ve dizi oyuncusu. Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Filmografisi Ertelenmiş Hayatlar - 2007...
  5. Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı!

Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı!

zerrin özer zerrin özer haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son dakikla aldığımız haberlere göre melekler, Zerrin Özer hastaneye kaldırılmış. Daha önce 18 Kasım'da yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırılıan ünlü sanatçı Zerrin Özer aynı şikayetle dün gece tekrar hastaneye kaldırıldı. Ayrıntılara geçiyoruz.. Yüksek tansiyon şikayetiyle Muğla'nın Bodrum ilçesinde...

Sayfayı Paylaş