gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ben melamet hırkasını nota Ben melamet hırkasını kendim giydim eynime Ar u namus şişesini taşa çaldım kime ne
    Haydar Haydar taşa çaldım kime ne

Sofular haram demişler aşkımın şarabına
    Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne
    Haydar Haydar günah benim kime ne

Gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi
    Gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni
    Haydar Haydar seyreder alem beni

Nesimi''ye sorsalar ki yarin ilen hoş musun
    Hoş oluyum olmuyayım o yar benim kime ne
    Haydar Haydar o yar benim kime ne

Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Allı Turnam

Zerrin Özer - Allı Turnam

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Ay gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Eğer bizi sualeden olursa Eğer bizi sualeden olursa Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Baharı hissedemediğim Kaygımı salamadığım dünyam Yorgun...
  2. Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir selam götürür hasret kalandan,...
  3. Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

zerrin özer feryadım varsın duyulsun susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir...
  4. Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)
  5. Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözü Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri Usta yorumcu Zerrin Özer'in sevilen şarkılarından biri olan Giden Gitti adlı şarkının sözlerini, bu yazımızda sevgilisi gidenlere ve Zerrin Özer hayranlarına armağan ediyoruz Melek'ler:) Geçtiğin yollara diken demem ben Aklımda gül vardı dikenin izi kaldı Seçtiğim aşklara hata demem ben Gönlümde kim vardı...

Sayfayı Paylaş