gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Hekimden Sorma

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bak nasıl ağlıyorum ben Çiçek gibi soluyorum ben Ne umut bir çare var
    Sensiz geçen yaşamda

Bak nasıl yanıyorum ben
    Alevdir bu aşkın her yanı
    Ne gecem ne gündüzüm var
    Sensiz geçen zamanda

Hekimden sonra çekenden sor
    Demişler acısını dertlerin
    Çare gösteren değil
    Çeken bilir demişler

Çok zormuş sensiz olmak
    Arayıp da seni bulmamak
    Her anım böyle olunca
    Neye yarar yaşamak

Zerrin Özer - Hekimden Sorma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Şimdi Hayallerdesin

Zerrin Özer - Şimdi Hayallerdesin

Düşlerim bitmek bilmiyor Özlemim dinmek bilmiyor Gönlümde sonsuz arayış sevmek istiyor, sevmek istiyor Kalbim acılarla dolu aşklar istercesine Gönlüm kanatlanıyor uçmak istercesine [Nakarat] x 2 Şimdi uzaklardasın, hayallerdesin, rüyalardasın Yalnız kendi derdinle kendi halinde derinlerdesin Şimdi uzaklardasın, hayallerdesin, rüyalardasın Ağlıyor sessiz sözlerim Tanıyor bitkin gözlerim...
  2. Zerrin Özer - Nazım Tuttu

Zerrin Özer - Nazım Tuttu

Bir gece nazım tuttu Ah olanlar oldu Duymayanlar duydu Gelmedi gitti oğlan Aşk canıma yetti Dilimde gül bitti Gel yine hey hey hey e hadi Bu mu bu mu talih Canım alsın bari Döndüm geldim geri Dardır baba evi Adım çıktı deli Oldu üzüm sirke He deseydim keşke Esmer yarim nerde Gönlüme yardı hani hani Tez dul etti beni Bir gece nazım tuttu Ah olanlar oldu Duymayanlar duydu Gelmedi gitti oğlan Aşk...
  3. Zerrin Özer - Deli Yaz

Zerrin Özer - Deli Yaz

Bir sıcak günde Bir kucak sevda Geçti gönlümden Anarım adını ısınır yanarım En sıcak yazdı Her güzel azdı Üç günde sığdı Anarım adını ısınır yanarım Her yıl deli dolu yazlar yaşanır Geceler hazlar taşınır Kimileri derde alışır ah Bekle yine deli yazlar gelecek Gecelere nazla yağacak Kimileri aşktan ölecek ah Gecelerin farklıdır kopkoyu rengi Ölümüne haklıdır yaz boyu sevgi Yüreğine saklıdır...
  4. Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim yalvarırım ellerimi bırak Böyle bir anda sanma ki hissizim Gidiyorum içim burkularak Böyle bir anda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim...
  5. Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

gel gitme desem kal gitme desem gel zerrin özer kal etme hiç faydası yok bu konuşmanın Bu son bulusmamız Bu son görüsmemiz Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle askımız Gel etme desem kal gitme desem Hiç...

Sayfayı Paylaş