gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zevkli Mesajlar ve Zevkli Sözler İsteyenlere...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Zevkli Sözler Zevkli Sözler Ve Mesajlar
    Sevgili melekler, az önce konusunu açtığımız Renkli mesajlar ardından şimdi de içinde zevk kelimesi geçen zevkli mesajlar konusuyla karşınızdayız, buyrun :)

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

Hayatta en büyük zevk, babalarınızın sizin yapamayacağınızı sandıkları işi yapmanızdır. ( Amene Houssage )

Zevke esir olan değil, hakim olan mesuttur. ( Aristippos )

İnsan zevkinin kölesi değil, efendisi olmalıdır. ( Aristofanes )

Zevki kararından bırakmalı, yoksa zevkin sonu ıstıraptır. ( Neron )

İnsanlar yemle yakalanan balıklar gibi, zevke kapılıp kötülüğe sürüklenirler.

Kadınların zekaları kendilerini seven erkeklerden kalma tortulardan oluşur. Tıpkı erkeklerin zevkinde de hayatlarından geçmiş kadınların izinin kalması gibi. Çoğu zaman bir kadının bize çektirdiği dayanılmaz acılar başka bir kadının bizi sevmesine.

Hayatta aldığımız her zevki ona muadil bir ıstırapla öderiz.

Zevkler insandan insana değişir, her şey her yaşa uygun düşmez.

Zevkin kaynaklarında öyle bir acılık var ki, çiçekler arasında bile olsa boğazımızı yakar.

Zevkli Mesajlar ve Zevkli Sözler İsteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

Hotiç'ten Kışa Zevkli Bir Adım

kemal tanca ayakkabı modelleri hotiç fiyatları hotiç fiyat fiyat listesi fiyatlar Siyah ve gri tonlarının hakim olduğu sonbahar-kış sezonunda çarpıcı renkteki aksesuarlar ile yaratılan kombinler dikkat çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil, mor gibi canlı renklerden oluşan ayakkabı, kemer ve çanta koleksiyonuyla Hotiç, çekiciliğinizi bir kez daha vurgulayacak. Sezonun öne çıkan trendi bilek boyunda...
  2. Japonca İsminiz - Cooook Zevkli :)

Japonca İsminiz - Cooook Zevkli :)

Aşağıda sol tarafta görünenler Turkce harfler, sag tarafta görünenler ise Japonca karşılıkları hadi bakalım harfleri birleştirip isminizi olusturun * A- ka * B- tu * C- mi * D- te * E-ku * F- lu * G- ji * H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin * N- to * O-mo * P- no * Q- ke * R-shi * S- ari * T-chi * U- do * V- ru * W-mei * X-na * Y- fu * Z- zi
  3. En Zevkli Zayıflama Egzersizi!

En Zevkli Zayıflama Egzersizi!

alışveriş yapan kadın spor eksersizleri zayıflama eksersizleri Yapmış olduğunuz egzersizlerden zevk alarak zayıflamak istiyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz gibi olmuyor değil mi?O halde birde bunu deneyin... En Zevkli Zayıflama Egzersizi! Birleşik Krallık'ta yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar alışveriş yaparken 385 kalori yakıyor ve haftada ortalama 2,5 saatlerini bu iş için...
  4. Dünya'nın En zevkli işleri

Dünya'nın En zevkli işleri

en zevkli işler dünyanın en zevkli işleri dünyanın işi çalışmak işler Çalışmak yorucu bir iş.Ama maddiyat için çalışmak şart.Çalışmadan olmuyor.Çalışmanın zevkli olduğunu pek sanmıyorum.Günün erken saatinde başlayıp geç saatlerine kadar çalışmak,yorgun bir şekilde eve gelmek ve çabuk biten haftasonları bence hiç de zevkli olmasa gerek.Ben öyle düşünüyorum ama dünyamız da zevkli ve bir o...
  5. Zevkli Mesajlar istiyorum sizden

Zevkli Mesajlar istiyorum sizden

Kızlar ben sizden çeşit çeşit ve mümkünse yeni olan Zevkli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Arkadaşlarıma gerek Facebook sayfamdan gerek ise msn iletimden yazacağım Zevkli Mesajlar paylaşımlarınız için şimdiden çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş