gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

zor durumdakiler için güzel bir dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

allahümme ya latif batılname aşerat duası batılname nedir duası forumdaki sıkıntılı kardeşlerim için inşallah faydalı olur sihri batıl(batılname) kitabının 138. sayfasında mevcuttur
    arapça vw türkçe metinlerde farklılıklar vardı
    inşallah elimden geldiğince düzelttim
    eğer bir yanlışlık olmuşsa bilen kardeşlerimiz düzeltsin
    formül şudur

Sıkıntılı olduğun zaman ve kurtulamadığın zaman bu duayı her sabah 7 kere oku.
    Allahü teala kısa sürede sıkıntıdan kurtarır. Borçluysa öder işsizse iş bulur.
    Defalarca tecrübe edilmiştir. Çok önemli ve tesirli bir duadır.
    Dua budur

Allahümme Ya Latif (7 kere) ya Allah edrikni bilütfikel hafiyyi ena muhtacün zelilün
    Ve entel kaviyyül ğaniy. Allahümme ya seriul hisab ya şedidül ikab ya ğafur ve ya rahim
    ve ya haliku külli şey in ya fatıris semavati vel ard. Ya falikel habbi ven neva falikel
    isbahu ya veliyyül hasenat ya dafius seyyiat ya ğafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel
    beliyyat ya mukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardı ves semavat
    (HACETİNİ SÖYLE) akdı haceti fi hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bediüs semavati vel ardıne ya zel celali vel ikram. Ve sallallahü ala seyydina muhammedin ve alihi ecmain. Birahmetike ya samiüd dua ya erhamerrahimin. Bihürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Ya Allah ya Allah ya Allah

zor durumdakiler için güzel bir dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğruyu bulmak için güzel bir dua

Doğruyu bulmak için güzel bir dua

doğruyu bulma duası Doğruyu bulmak için güzel bir duaSual: Akılla doğruyu bulamaz mıyız? CEVAP Aklımıza uyarsak doğruyu bulmamız çok güç olur. Her fırkadaki insan, “Bu fırka doğru yolda” diyerek ona girmiştir. Bu işte selim olmayan akıl ölçü olmaz. Ölçü olsaydı, 72 sapık fırka meydana çıkmazdı. Dini veya dinsiz fırkalara girenler de, aklına göre bu fırkaları tercih...
  2. kısacık güzel bir dua..

kısacık güzel bir dua..

ALLAHIM ! Beni senin sevgin, Seni sevenin sevgisi ve beni sana yaklaştıracak şeylerin sevgisiyle rızıklandır! Senin sevgini bana soğuk suyu sevmekten daha sevimli kıl! amin (S.A.V.) (alıntı)
  3. eşler için güzel bir dua

eşler için güzel bir dua

eşinizin sizi sevmesi için dua eşimin beni sevmesi için dua eşlerin birbirini kocamın beni kocama kendimi nasıl sevdiririm Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni...
  4. Mühim dilekleriniz için yapılacak çok güzel bir dua

Mühim dilekleriniz için yapılacak çok güzel bir dua

mühim dualar en kuvvetli dilek duası çok kuvvetli dilek duası kapısını açan dua duaları Namazlardan sonra okuyun ve dileyin ertesi aynı o vakte kadar yetmiş defa dilek kapınız açık oluyor Bu yüzden bu duayı okuduktan sonra 24 saat boyunca dileğinizi elinizden geldiği kadar tekrar edin ki bu 70 kez açılan dilek kapınızın bir tanesine denk gelsin kendiniz bile inanamayacaksınız bu...
  5. Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua

Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua

zor işlerde okunacak dua mühim işlerin halli için dua zor işlerin halli için zorda kalınca okunacak en çok okunan dualar Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua "Yâ Bedi" ismini "Yâ bedîü's-semâvati ve'l-arz" şeklinde okusa Allahü teala hazretleri onun o zor işini halleder. Bir kimsenin önemli ve mühim bir işi olursa onun hallini...

Sayfayı Paylaş