gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Zor GEliyor Hatırandan Kopmak

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

alıntı

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zor GEliyor Hatırandan Kopmak
    harikaydı emeğinize sağlık.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zor GEliyor Hatırandan Kopmak

Süperdi canim, hadi kaptin repi iyisin bugün :D:D

Zor GEliyor Hatırandan Kopmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Zor Geliyor

Levent Yüksel - Zor Geliyor

Şu yaralı halimin bir sebebi olmalı Kime sitem etmeli, kime hesap sormalı Büyüyor düşündükçe yalnızlığım Hani neredeler şimdi can dostlarım Benimle gülenler ağlarken nerde Demek ki yalandı demek dost değildiler Bu dertli günümde beni unuttular Demek ki yalandı, yalandı sevgiler Ömrümden her gün Bir sayfa eksiliyor Nereye gitti herkes Yanlızlık zor geliyor
  2. Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

zor geliyor anlatamam ercan demirel zor geldi ercan demirel geliyor anlatamam Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur dön geri Askim kurban olurum ben sana Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur duy sesimi Askim muhtacim ben sana Al beni Sar beni Yerden yere cal beni Yeminim var bu aska Canlandir su kalbimi Al beni Sar beni Ömür boyu sev beni Olamam sensiz asla Tutu ver...
  3. Hatıralar...

Hatıralar...

Hatiralar... Sen gideli buralardan Yakar beni hatıralar Sımsıcak bir yorgan gibi Sarar beni hatıralar Unutamam ne yapsam da Ansam da bir anmasam da Gece gündüz her anımda Sorar seni hatıralar Yalnızlıktan suskun gibi İkimize küskün gibi Bazen deli kurşun gibi Vurur beni hatıralar Takvimdeki yıllar gibi Seni alan yollar gibi Fincadaki fallar gibi Bulur beni hatıralar. alinti
  4. Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

sensizlik zor gelir artık bana Zor Geliyor Birtanem Hayalin gözlerimde ismin her an dilimde Küllenmeyen hasretin kor geliyor birtanem Ne olurdu kalsaydık ellerin ellerimde Yokluğun Cehennemle bir geliyor birtanem Sen giderken damlaydı gözyaşlarım sel artık O Cennetim bildiğim yüzün bana el artık Bir mucize olsun da yalvarırım gel artık Hayalinle yaşamak ar geliyor Birtanem...
  5. Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

« Sonraki Komik Yazı Önceki Komik Yazı » Admin Olmak Zor İş User018: Merhaba sitenin sahibi sen misin? Admin: Hayır efenim adminiyim ben sahibi başka birisi. User018: adminiyim ben ne demek Admin: Yani yöneticisiyim efenim sorun nedir? User018: Bak sen...

Sayfayı Paylaş