Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Temmuz Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  temmuz burcu temmuz ne burcu 11 burç yorumları 11 hangi burç temmuzun nedir Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  İş hayatınızda hemen öne çıkma arzunuz sizi yönetim kadrosundaki kişilerle çatışmaya itebilir. Kendinize hakim olmalı ve fazla atak davranmamalısınız.
  Bugün duygularınızı serbest bırakarak özgürlüğünüzü yaşamak istiyorsunuz. Ama taşıdığınız sorumluluklar nedeniyle buna fırsat bulamayabilirsiniz. Sizin için önem taşıyan insanların istek ve arzuları ile uğraşmak, kendi yapmak istediklerinizi bir süre ertelemenize neden olabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Maddi güvenliğinizi ilgilendiren konularda oldukça detaylı düşünüyor ve geleceğe yönelik kararlar almak istiyorsunuz. Bu konuda geçmişte yaşamış olduğunuz tecrübelerden yararlanmalısınız.

  Bugün bilinçaltınız geçmişe yönelik konularla meşgul. Eski ilişkilerinizle ilgili sizi derinden etkileyen ve şimdiye kadar gizlemek zorunda kaldığınız konuların artık açığa çıkmasını istiyorsunuz. Bu durum zorlanmanıza neden oluyor.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Maddi konularda fazla aceleci ve atılgan davranma eğilimindesiniz. Çevrenizdeki iyimser kişilerin de etkisinde kalarak fazla düşünmeden yeni kararlar almanız kayıplara uğramanıza sebep olabilir.
  Duygusal anlamda yeni başlangıçlar yapmaya hazırsınız. Bu duyguyla katılacağınız davetlerde çekiciliğiniz nedeniyle başkalarının dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu sayede yeni ve ilginç kişilerle tanışmak size keyif verecek. Ama sizi kıskanan insanlar keyfinizi bozmak isteyebilirler.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yorgunluğunuzu unutup, kendinizi işinize vermeniz, performansınızı yüksek tutmanızı sağlayacaktır.
  Her zamankine göre daha duygusal, daha romantik bir dönemdesiniz. Duygusallığınıza, hislerinizi çekinmeden ortaya koymanıza partneriniz bile çok şaşırabilir.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Oldukça güzel ve heyecanlı bir güne hazır olmalısınız. Eğer çocuk sahibiyseniz, bugünü onlara ayırmalı ve keyfini sürmelisiniz. Yaratıcılığınız o kadar yüksek ki, pek çok birikmiş işi pratik bir şekilde halledebileceksiniz. Akşama eğlenceli bir program yapmalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Ailenize karşı biraz daha duyarlı ve düşünceli davranmanız önemli ve gerekli. Bugün yapılacak konuşmalarda ılımlı ve pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın hiç karşılık beklemeden sizi seven ve koruyan insanlardır onlar.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Ailenize karşı biraz daha duyarlı ve düşünceli davranmanız önemli ve gerekli. Bugün yapılacak konuşmalarda ılımlı ve pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın hiç karşılık beklemeden sizi seven ve koruyan insanlardır onlar.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konularda daha tedbirli davranmaya gayret etmelisiniz. Çok çalıştığınız için her şeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz ama, bugün akan muslukların yarın da akabilmesi için depoyu biraz dolu tutmanız gerekiyor.
  Ani ödemeler sıkılmanıza, bütçenizde açık meydana gelmesine neden olabilir. Merak etmeyin, biraz dikkatle her şey kolaylıkla düzelecek.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Sabahtan biraz duygusal ve hassas bir ruh halinde olabilirsiniz ama ilerleyen saatlerle birlikte, eski neşenize kavuşacaksınız. Keyfinizin yerine gelmesi sizi harekete geçirecek ve insanlarla birlikte olmak için programlar yapmaya başlayacaksınız.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bu aralarda detayları gözden uzak tutmaya ihtiyacınız var. Zihinsel olarak o kadar dolusunuz ki, dış uyaranlara karşı toleransınız çok düşük. Belki alternatif teknikleri kullanarak rahatça düşünebilirsiniz.
  Uykulu haliniz, reaksiyonlarınızın gecikmesine, motivasyonunuzun düşmesine neden oluyor. Bir çare bulmalı, kendinizi kuvvetlendirmelisiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Çok insan tanıdığınız için, zaman zaman size gerçekten değer veren, samimi dost olan arkadaşlarınızı ihmal etmek durumunda kalıyorsunuz. Onların bu durum karşısında alındıklarını ve genellikle sıkıntılarını sizi kırmamak için içlerine atarak, paylaşmadıklarını da farketmiyorsunuz. Belki biraz daha ilgili olabilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Sabahtan biraz keyifsiz ve değişken ruh haliyle başladığınız güne, akşam saatlerinde daha iyi hissederek devam edebileceksiniz. Yaşamınızdaki pozitif unsurlara bakmak ve onlardan tat almak size iyi gelecek.
  Sezgilerinize fazlaca güveniyorsunuz. Özellikle ilişkilerinizde tamamıyla kendinizi sezgilere bıraktığınız için yanlış yapma olasılığınız çok daha fazla.   
11 Temmuz Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  11 temmuz burç 11 temmuz günlük burç yorumları günlük yorumu yorumları hangi Sevgili melekler bakılım bugün sizi neler bekliyor.. İşte 11 Temmuz burç yorumlarınız meleklerim :tik: Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo...
 2. 11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size Kilo...
 3. 11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı...
 4. 11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 temmuz günlük burç yorumu Sevgili melekler, gününüzün istediğiniz gibi geçmesi dileğiyle 11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 11 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Fikirleriniz veya iş hayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz Oysa bunun yerine uyanık ve...
 5. 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 temmuz günlük burç yorumları, 11 temmuz 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın msiafirlerimiz için sağlıklı ve huzurlu bir gün olmasını diliyor ve 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma Sevgili Balık, İşe dair görev ve sorumluluklarınız açısından...

Sayfayı Paylaş