2. çizgiyi silik görenler

yorumlarınızı beklıyorum cok merak edıyorum bnde gebelık varmıdır ?

meraba ben dün test yaptım dört tane dördünde ikinci cizgi ince ve baya sillik benım adet tarıhım 23 de olmam lazım son bır haftadır tansıyonum cok dusuk halsızım yaa cok merak edıyorum acaba bende gebelık varmıdır

valla canım benimkide silikti sonra idrar testi ve kan testi yaptırdım hastanede hamileymişim, git bi test yaptır bakalım, inşallah hamişsindir :D

yaaa benım kafam karışdııııııııııııııııı :S

:S:S ya benım adet olmama 3 gun var ama ben test yaptım 5 tane 5 inde de ıkıncı cızgı cok soluk ama bı cızgı oldugu gözukuyo sillik dahı olsa da gözukuyo ve bı haftadır da göğuslerım cok deısdı ucu olmayan göğüslerımde uc cıkdı ve ucları cok acıyo halsızlık cok fazla ıkı gundur de tanısyonum düşüyo sizce bende gebelık olabılır mıııııııı ????

ikinci cizgi silik cikti aceba ben hamilemiyim

slm bende adetime 3 gun kala idral testi yaptim ikinci cizgi biraz silik cikti ama bakildiginda gorulebiliyor inamadim tekra yaptim gine ayni cikti dahada emin olmak icin tam 4 tane idral testi yaptim sizce ben hamilemiyim

öncelikle bu siteyle yeni tanıştım ve üyeler arasında ki iletişim çok hoşuma gitti:) henüz site hakkında, nerden ne yapılması gerektiği hakkında pek bilgim yok:( Ayrıca konuya gelince bizde ilk defa bu ay eşimle bebek çalışmaları yaptık :D normalde dün yada bugün regl olmam gerekiyordu bütün belirtilerde var ama olmadım hala ve dayanamayıp test yaptım ilk çizgi belirgin 2. çizgi ise o kadar belirgin değil kağıdında da böyle durumlar da sonuç pozitiftir diyor ama emin olamadım.

Merhaba arkadaslar size bisey sorucam ne olur cevap verin adetime on gun kala test yaptim negatif cikti 5gun kala yaptim yani cumartesi aksami tek cizgiydi sabah baktigimda ince pembe bir cizgi cikmis acaba hamile olabilirmiyim yardim edin lutfen merak ediyorum

Arkadaslar merhaba oncelikle hayırlı olsun gulçincim hamisligin bebegini saglıkla kucagına alırsın ins

Ben cok duzensiz adet oluorum hatta bi ayda iki kere olabiliorum eylulun 1 inde adet oldum 3 gun surdu simdiye kadar coktan olmalıydım olmsdım henuz goguslerimde hassasiyet var mide bulsntım oluo dun test yaptım negatif cıktı testi attım bugun forumda yazılarınızı okuyunca merak ettim gittim teste baktım iki cizgi vardı ikinci cizgi acık renkli digeri koyu acaba hamis miyim... ?

Arkadaslar merhaba oncelikle hayırlı olsun gulçincim hamisligin bebegini saglıkla kucagına alırsın ins

Ben cok duzensiz adet oluorum hatta bi ayda iki kere olabiliorum eylulun 1 inde adet oldum 3 gun surdu simdiye kadar coktan olmalıydım olmsdım henuz goguslerimde hassasiyet var mide bulsntım oluo dun test yaptım negatif cıktı testi attım bugun forumda yazılarınızı okuyunca merak ettim gittim teste baktım iki cizgi vardı ikinci cizgi acık renkli digeri koyu acaba hamis miyim... ?

Testin kullanma talimatına bakın .15 dk bekledikten sonraki sonuçlar geçersizdir.

merhaba beyza hanim benim agustos ayinin basinda bir iliskim oldu daha sonra iliskiden bir hafta sonra kahverengi tek seferlik bi akintim oldu sadece sildigimde bulasacak kadar bi agriyla beraber oldu daha sonra adetim iki uc hafta kadar gecikti ama o siralar yolculuk falan yaptim bir kac kere stresliydim biraz da iste sonra oldum bir hafta surdu otuz bes gunde bir oluyorum normalde de bu ay da otuz dorduncu gunde oldum ama iki gun adetim normaldi hatta ikinci gun cok siddetli kanamam oldu ucuncu gun hic yoktu dorduncu gun yine oldu besinci gun az az suanda arada bir oluyor ustune gorma olma ihtimali varmidir pturdugum yer gibi sorunlarim yuzunden test uapacak durumda degilim lutfen yardim eder misiniz atesim 35.9 civarinda oluyordu genelde regl olmadan onceki gun 35.2ydi bir de regl olana kadar goguslerde agri aci falan oluyor regl olunca azaliyor bitince de agri da bitiyor uyku hali mide bulantisi kusma kasiklarda batma gibi hic bir belirtim yok hamile olma ihtimalim nedir sizce cevap verir misiniz lutfen eger oyle bir sey varsa uc ay olucakta

Arkadaslar yeni uyeyim adetim 7 gun geciyo 3 gunu test yaptim cikmadi sonra 6 gunu iki defa test yaptim silik citi sizce hamilemiyim

Geri