2. çizgiyi silik görenler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gülçin_1 tarafından paylaşıldı.

1. Mervebyrk

Mervebyrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bEn bugün gebelik testi yaptim ilk 5 dk sonra baktigimda cok hafif silik cikti gözle görülür .çöp e atmadim suan baktim o cizgi daha da belli tabi net cizgi degil ilkine gore daha belirgin cok merak ediyorum acaba yanilticimi

2. Mervebyrk

Mervebyrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    önceden yaptiklarimi düşünüyorum hic belirgin silikde olsa olmazdi hatta saatler sonra bi umutla kutudan cikarip tekrar bakiuordum ama hic yoktu off cok istiyorum bebisimin olmasini

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Merve hanım testin kullanma talimatına bakın .En fazla 5 dk içinde ki sonuç geçerli. Ki sizin test negatif değil silikte olsa pozitif.Sadece plano testler hatalı sonuç verebilir diye HCG testi yapın net sonucu alın..

4. Mervebyrk

Mervebyrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  5. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
  6. Mervebyrk

Mervebyrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu suanki durum

Ekli Dosyalar:

7. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Merve hanım yukarda yazdığım yorumlar bu görsel için geçerli..

8. Büşra Mert

Büşra Mert Forum Okuru

Kızlar selam. 5 yıllık evliyim. Eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Bugün adet gecikmesi yaşadım ve heyecan içerisinde eczaneden test aldım. Biri tamamen belirgin diğeri biraz silik olan iki çizgi belirdi fakat silik çizgi gözle görülebilecek kadar belirgin. Bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve hamile olabileceğimi düşündüm. Henüz adetim 1 gün gecikmiş olmasına rağmen kan testi yaptırsam net sonuç alabilir miyim diye merak ediyorum. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İlk kez anne olacağım için çok heyecanlı ve sevinçliyim. Umarım bu heyecan kursağımda kalmaz sizlere tatlı haberler veririm. Allah herkesin duasını kabul eylesin inşallah. Hamile olup olmadığımı öğrendiğimde hemen sonucu sizlerle paylaşacağım.

9. seda kurt

seda kurt Forum Okuru

Arkadaşlar yıllardan beri adet düzensizliği yaşayan biriyim bu nedenle yumurtlama günlerim sürekli değişiyor hamile kalmayı bir türlü beceremiyorum. Her ay test yapıyordum ve her iki çizgide silik çıkıyordu fakat bu ay değişik bir şey oldu ikinci çizgi silik ama gözle görülebilecek durumdaydı. Bu benim için muhteşem bir heyecan yarattı. Birkaç arkadaşıma da aynısı olmuştu ve pozitif sonuç almışlardı.

Bu heyecan üzerine kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim. Çok mutluyum sonunda hayalim gerçekleşti anne olacağım günü iple çekiyorum. Bu durumu tecrübe edinmiş biri olaraktan, silik çıkan ikinci çizginin gebelik belirtisi olacağını söyleyerek, bebek bekleyen tüm hanımlara şans diliyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin.

10. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Gebeliğiniz hayırlı olsun . Siz şanslısınız ilk yaptığınız idrar testiniz pozitif çıkmış .Benimde adetimde gecikme vardı 7 günlük test yaptım negatif çıktı.Ertesi gün HCG testi yaptırdım pozitif çıktı. Meğerse idrar testim bozukmuş.Bu yüzden hamilelik şüphesi olupta idrardan gebelik testi yapanlar mutlaka hcg testi yapsın. İdrardan yapılan testlerde, test bozuk değilse ikinci çizgi silik çıkarsa hamilelik olarak kabul ediliyor. Emin olmak için tabi yinede HCG testi yapmak gerekir. ;)

11. Oya&

Oya& Forum Okuru

Mrb hanimlar adetim 4 5 gun gecikti pazar gunu kan tahlili yaptirdim sonuc negatif cikti bugunde idrar testi yaptirdim cizginin biri belirgin digeri silik cikti hamilemiyim cok merak ediyorum

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.292
    Ödül Puanları:
    113
    Aslın da kan tahlili kesin sonucu veren bir testtir ama idrar testinde ikinci çizginin belirsiz bir şekil de çıkması açıkcası benim kafamı karıştırdı kan testinizi tekrar yenilemenizi öneririm net bir bilgi veremicem bu konuda çünkü...

13. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, HCG testi %100 sonuç verir. Yanılma payı yoktur. Evde yapılan çubuk (plano ) testler hatalı sonuç verebiliyor. Yalnız şu var geç döllenme gibi durumlarda gebelik testte çıkmayabilir. Siz testi pazar günü yapmışsınız bugün perşembe . Size önerim geç döllenme olasılığını göz önünde bulundurarak tedbir amaçlı tekrar hcg testi yaptırmanız.

14. Gebelik idrar testi

Gebelik idrar testi Forum Okuru

İyi akşamlar kızlar bir sorum olacak geçen hafta test aldım 2. Çizgi silik çıktı bugün tekrar test yaptım birşey çıkmadı sizce neden acaba

15. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba eczanede satılan gebelik testleri yanlış sonuç verebiliyor. Şayet adetinde gecikme varsa kanda gebelik testi yaptır doğru sonucu alırsın. Testi yanlış uygulamak, testin tarihinin geçmesi, yada testin taşınma sırasında hasar görmesi hatalı test sonucunun nedenidir.

2. çizgiyi silik görenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

ikinci çizgi silik ikinci çizgi silik çıktı gebelik testi yaptım çıktı test yaptım çok arkadaşlar bugün hamilelik testi yaptım.2.çizgi silik çıktı.Hamilemiyim?inşallah öyledir.hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.lütfen cevap yazın.
  2. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  3. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim değerlendirir misiniz kızlar

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim değerlendirir misiniz kızlar

iki sefer test yaptım ve ikinci çizgi silik çıkmıştı.adete beş gün kala kan testi yaptırsam çıkarmı acaba...
  4. Selam kızlar  silik çizgi

Selam kızlar silik çizgi

Ben yeni üye oldum adetime 4 gün var ama yapmak istedim 2 tane test yaptım ama gebelik belirtim hiç yok ikinci çizgi 2 testede silik çıktı kafam karıştı adete kadar beklemek çok zor sizce bu teste göre ikisinide aralıklı yaptım ve akşam yaptım yarın farklı bi markada ilk idrarla yapıcam bilgilendiriseniz sevinirim ilk bebek olcak varsa eğer
  5. 2. Çizgi silik uçuk pembe çıkanlar lütfen yardım eder misiniz hamile miyim ?

2. Çizgi silik uçuk pembe çıkanlar lütfen yardım eder misiniz hamile miyim ?

Kızlar 13 gündür adet görmüyorum ve hamile oldugumdan şüpheleniyorum fakat geçen günlerde test yaptım evde ama çizgi uçuk pembe çıktı kırmızı değil ama kasığında da sanki bise var yani bebek hissediyorum bugün de iliski sonrası akşama doğru kahverengi sulu bi akıntı oldu sizce neden bu ?

Sayfayı Paylaş