2. çizgiyi silik görenler

bence bı ac gun gecsın kan testı yaptır.bak bende hamısım 5 haftalk ama kanamam var dusme rıskı var :( yarın kan testı yaptrcm dusukmu yukselıyrmu dıe :( ıns dusmez

cnm inşallah düşmez bebeğin :( ben kan testi yaptırmak istemiyorum şuan,yoksa diye korkuyorum açıkçası.biraz daha beklicem 1 hafta daha gelmezse o zaman giderim doktora.hayırlısı inşallah içimde bi bebek wardır :) we inşallah senin bebeğin de seni bırakmaz

arkadaşlar meraba ben de dün test yaptım silik çıkmıştı bugün doktora gittim hamileymişim:))))) hem de pcos luyum ama Allaha şükür ya inanamıyorum hala :))))))))))))

ben dün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce hamile olabilirmiyim?çok merak ediyorum :(

evet 2.çizgi silikse hamılesın hamılelıgın yenı gunlerı oldugu ıcın sılık cıkıyor

Kızlar merhaba bende bugün erken gebelik testi yaptırdım adetime 5 gün falan var ilk bes dak cok cok silikti hayalet gibi esim göremedi hatta bes dakika sonrası biraz daha belirgindi ama ne cok pembemsi ne de beyaz bütün gün elimde bakıyorum yani sekilde silik bozulmamış ne diyorsunuz kızlar tecrübesi olan arkadaslar paylaşabilecek mı negatif sonuçta tamamen beyaz oluyor dımı kızlar hayalet gibi beyazlık bile olmaz dımı

benimde ilk yaptığım testte 2. çizgi çok silik çıkmıstı . birkaç gün sonra tekrar yaptım ve belirgin bi şekilde çıktı. hiç ümidim yokken hamile olduğumu öğrendım Allah isteyen herkese nasip etsin :)

selam ben 1 senelik ewliyimay başım 6 qün qecikti bende test yaptım 2. çizqi silik çıktı kan testi yaptırdım yarın alıcam sonuç acaba bende hamilemiyim dir :((

slmlar.. ben 7 aylık evlıyım adet gunum 11 gun geccıktı ama test aldım yaptım 2.cızgıyı sılık cıktı acaba hamılemıyım ? ?? su an bır hafıf agrım var..

aynen benmde karnımda hafif bi aqrı war mide yanması faLan war anlamadım qitti sonuçları buqn alıcaktım sistemde sorun war die aLamadım aksiLik işte :(

Geri