2 kere adet gören bir kişinin hamilelik testi sonucu kesin midir

Yani türkçesi kesinlikle hamile değilsin artık bizi uğraştırma düş yakamızdan hayatım :D:D

Yani türkçesi kesinlikle hamile değilsin artık bizi uğraştırma düş yakamızdan hayatım :D:D
vallahi o kadar haklısınız ki sizi rahatsız etmemeyi çok isterdim şu an inanın son bir endişem var onu sorup çekilicem bu başlıktan söz yardımlarınız için minnettarım...ben adet olduğum 2 ay tarlusal kullandım onun etkisi ile adet olmuş olabilir miyim bu ay kullanmadım kanama olmadı çünkü. Hamile biri tarlusal hap ile adet olabilir mi?? BU SON SORUMDU SÖZ SİZE :) :) ❤️

Selamlar Ceyda hayır hayatım tarlusalda kullansan hamile olsaydın adet olmazdın net

Selamlar Ceyda hayır hayatım tarlusalda kullansan hamile olsaydın adet olmazdın net
merhaba bu sefer farklı bir soru soracağım dün kadın doğuma gittim kontrol için geçtiğimiz 6 ay tarlusal kullanmamı istemişti doktor haplar bitince adet olmadığım için gittim yumurtalıklarım az yumurtluyormuş ultrasonla baktı kist yok dedi 3 kutu yasmin hap yazdı 1 kutu tarlusal kullanıp adet olduktan sonra yasmin kullanacağım. ultrasonla baktığında ilişkiden 2 ay sonra bir gebelik durumu olsaydı görürdü değil mi? bir şey söylemediği için ben de bu konuyu açmadım ama şimdi size sormak istedim. bir de yasmin kullanan var mı aranızda ya da sadmiN sizin bilginiz var mı bu durumda bir doktora daha gözükmeli miyim yoksa yasmini kullanmaya başlamalı mıyım bu durumun tedavisi bu mudur? teşekkür ederim.

Bebeğim selamlar sana Yasminin kullanılması gerektiğini söyledi ise saat bile geçirmeden kullan. Hamilelik olsa görünürdü tabiki sen halen farklı soracağım diyorsun ama hamilemiyim diye de aradan gönderiyorsun :) Hamile değilsin hayatım buna inan değilsin. Doktorun ne dedi ise harfiyen uy. Sevgiler.

Bebeğim selamlar sana Yasminin kullanılması gerektiğini söyledi ise saat bile geçirmeden kullan. Hamilelik olsa görünürdü tabiki sen halen farklı soracağım diyorsun ama hamilemiyim diye de aradan gönderiyorsun :) Hamile değilsin hayatım buna inan değilsin. Doktorun ne dedi ise harfiyen uy. Sevgiler.
ablacım merhaba tekrardan bu kadar yardım ettin 3 aydır başını ağrıtıyorum ne kadar minnettarım bilemezsin korkup buraya yazıyorum cidden hamile olamayacağıma hep kendime söylüyorum ama insanın şu içindeki korku ne bitmez şeymiş. karnım şiş hissediyorum hep tarlusal kullandım bu ay da hala adet olmadım korkudan biteceğim kan testi bile yaptırmayı düşündüm son nokta olarak ama çok pahalı özellerde elim kolum bağlandı ne yapacağım bilemiyorum

O kadar olmuş mu bilemiyorum en iyisi yaşadığınız şehirdeki bi hastaneye sorun daha mantıklı olacaktır. Sabit bir fiyatı olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar ciddi psikolojik olarak takıntı haline getireceğinize, sevgilinize söyleyin ayarlasın yaptırın ama dediğim gibi hamileliğiniz olamaz net bu yaptırın görün rahatlayın.

Geri