2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

canım yaa yazılarını takip ettim yaşadıkların çok zor am belkide düşmemiştir bebişin inşş herşey yolundadır canım benimm Allahım kolaylık versinn.ve herşeyin hayırlısı olsunn.güzel haberlerle gelirsin paztsi inşş.çok fazla takmamya çalış kafana ii şeyler düşün ii olsun inşş haberlerini bekliyoz canımm
canim cok tesekkur ederim ama bugun yine idrar testi yaptim ve negatif eveli gunude idrsr testi yapmistim ve size yazmistim kirmizi diye bugunde negatifti yani dun dustu bebegim allahim kimseye yasatmasin 7 ayda bulmustum minigimi ama nasip degilmis sadece 4 hafta tuta bildim rabbim kucagimiza alabilecegimiz bebegimizi versin bize bakalim yarindan itibaren calismalara son gaz devam edicez cok kotu canimya yakalayipta tekrar kaybetmek herkez dusugun arkazi tezdir diyorlar ve o hayelle umutla bekliyorum bebegimi allahim insallah cok bekletmezde tekrar verir.

canim cok tesekkur ederim ama bugun yine idrar testi yaptim ve negatif eveli gunude idrsr testi yapmistim ve size yazmistim kirmizi diye bugunde negatifti yani dun dustu bebegim allahim kimseye yasatmasin 7 ayda bulmustum minigimi ama nasip degilmis sadece 4 hafta tuta bildim rabbim kucagimiza alabilecegimiz bebegimizi versin bize bakalim yarindan itibaren calismalara son gaz devam edicez cok kotu canimya yakalayipta tekrar kaybetmek herkez dusugun arkazi tezdir diyorlar ve o hayelle umutla bekliyorum bebegimi allahim insallah cok bekletmezde tekrar verir.
canım yaa inanki çok üzüldümm ama biliyorum ki herşeyde bi hayır var ve Rabbim böyle uygun görmüş.inşallah dediğin gibi en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etcek Rabbim.tatlım en azından şöyle bi güzellik var hamile kalabiliyosun ve bir tanede pırlanta gibi bi oğlun var nşallah sağlıklı bi evladın daha olur cnm sakın üzme kendini tamam mı her ay yeni bi umut gelicekler inşş anneciklerine meleklerimiz

yine kimseciker yokkk kızlarr hepinizin kurban bayramı mübarek olsunnn şimdiden yarıngiremem sanırımm iş çok:D
bayram günüde ev de olmıcamm o yüzden şimdiden mübarek olsun diyorum hayırlı bayramlarr inşallah dönüşümüzde herkesten güzel haberle alırızz hayırlı güzel haberler

kurbanbayrami2yz9.jpg

canım yaa bende giriyorum bakıyorum kimse yok çıkıyorum geri napiim bi türlü konışamadık yaa
inşallah her şey yolundadır nasılsın cnm nasıl oldunn
biraz gritin sanırımm
iisindir inşallah grşz tatlım öprmm
evet konusamadık bır turlu ben ıyıyım allaha sukur ıyılestım bebegımede bısey olmamıs en cok ondan korkuyodum sımdılık hersey yolunda olması gereken gıbı gıdıyo hamılelık sen nasılsın tatlım okudum dıger yazılarını ıns onumuzdekı ay gelır melegın cnm grs

evet konusamadık bır turlu ben ıyıyım allaha sukur ıyılestım bebegımede bısey olmamıs en cok ondan korkuyodum sımdılık hersey yolunda olması gereken gıbı gıdıyo hamılelık sen nasılsın tatlım okudum dıger yazılarını ıns onumuzdekı ay gelır melegın cnm grs
çok şükür cnm benim yaa herşey yolunda ve ikinizde iisiniz çok şükür.tatlım bende bekliyorum reglimi bakalım inşllah gelmezde bende burdan müjdeyi veririm size.Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşş.grşz cnmm

Geri