2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

ıyıyım cnm evet az kaldı cnm 4 5 haftamız kaldı hazırlıklar hızlandı artık eskılerı tamamlıyorum cnm sen nasılsın dualarım sızlerle ozellıkle selzeh ve senınle cnm benım

canım benım dualrın için Allah razı olsun çok sagol Allah ım sana kolay dogumlar nasıp etsın canım benım ınsallah bizlerde bu güzel duyguları yasarız bır gün amın

ooooooo
yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun teşekkürler nur teşekkürler selzeh
aynen bende özledim eski muhabbetleri ondan dolayı pek fazla girip bakmıyodum eski foruma çünkü son zamanlarda hep bi konuya odaklandı ve buna benim stresime iyice stres katmıştı arada bi bakıp çıkıyodum kimseyi görmüyordum burayıda daha yeni keşfettim neyse bundan sonra sürekli burdayım bu arada selzeh fatoşla görüşüyomusun ne zamandır soracam sana bi türlü denk gelipte soramadım ne yapıyor fatoş

Başak :selzeh
Terazi :
Yengeç :
Boğa : nur85
İkizler : duygum_06
Koç :mrs m.-kış güneşi
Kova :
Akrep :
Aslan :sultan
Yay :
Balık :ela_1982
Oğlak :hazal3
inşallah doğru sayfadan alıp kopyalamışımdır

canımm nerelerdesin sen çok uzun oldu görüşemedikk.nasılsın bebiş nasıl artık epey az kalmıştır dimi hadi hayırlısı inş cnm.dua bekliyorum bende lütfen benide unutma duandaa tatlımm.Rabbim bu duyguyu steyen herkes eyaşatsın inşş.grşz

canım ben arada girip bakıyorum kimse yok diye çıkıyorum bebeğim iyi çok şükür 32 hafta 6 günlük oldu artık az kaldı doğuma darısı sizin başınıza artık canım dua etmezmiyim ediyorum hepiniz için sizde bana dua edin ne olur zamanı vardır rabbim birgün verir inan bana o vereceği günü bilir sen canını sıkma yeter çooooook öpüyorum hepinizi

Geri