2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

merhaba kızlar nasılsınız bakalım? nerelerdesiniz yaaaa? vallahi hiç konuşamıyoruz.

kızlar ben geldim ama kimse yokmuş sizleri çok özlemişim valla bende hala tıkyok kızlar psikolejim çok bozuk kım seyle konusmak bıle istemiyorum isyanda etmek istemıyorum nasıl olcak bende bılmıyorum ya ama çok çoçuk istiyorum
sizi çok seviyorum arada kendinize iii bakın......

kızlar ben geldim ama kimse yokmuş sizleri çok özlemişim valla bende hala tıkyok kızlar psikolejim çok bozuk kım seyle konusmak bıle istemiyorum isyanda etmek istemıyorum nasıl olcak bende bılmıyorum ya ama çok çoçuk istiyorum
beraaa cnm yaa ben seni çok merak etmiştim arkadaşım nerelerdesin sen yaaa
hamiş haberi vermiştin sanki ama ben öle biliyorum sonrada kayboldun bidahada rastlayamadım snaa ama hep yazdım bera nerdesin diee formda.bende artık girmiyorum cnm diğer topiğe sadece bakıyorum eskilerden ne haberler var die.senin bu açtığımız topiğe yazdığını görünce hemen geleyim dedim yazayım sana.bende aynı cnm hala bişi yok ama napalım bizim imtihanımızda bu şekilde demekki Rabbim en kısa zaanda hayırlı sağlıklı evlatler naspi etsin bize.öyle tatlım kimseyle konuşamıyoruz ama burda canın sıkılınca gir yaz bende yazarım.grşz arkadaşaım dua ileeee kall

yaz güneşi canım nasılsınn yaaa ayy az kaldı doğumanuna tatlım Rabbim kolaylıkla doğum nasip etsin sağlıkla al bebeğini inşş cnm nolur dua et banada lütfenn en çok ihtiyacım olan şey duaa.

yaz güneşi canım nasılsınn yaaa ayy az kaldı doğumanuna tatlım Rabbim kolaylıkla doğum nasip etsin sağlıkla al bebeğini inşş cnm nolur dua et banada lütfenn en çok ihtiyacım olan şey duaa.
ıyıyım cnm evet az kaldı cnm 4 5 haftamız kaldı hazırlıklar hızlandı artık eskılerı tamamlıyorum cnm sen nasılsın dualarım sızlerle ozellıkle selzeh ve senınle cnm benım

ıyıyım cnm evet az kaldı cnm 4 5 haftamız kaldı hazırlıklar hızlandı artık eskılerı tamamlıyorum cnm sen nasılsın dualarım sızlerle ozellıkle selzeh ve senınle cnm benım
Allah razı olsun bitanem Rabbim sanada kolaylıkla ve sağlıkla bi doğum nasip etsinn
hani kanı kaynar derler yaa benim içnde sende ölee tatlımm.Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versinn o eksikleri tamamlamak o çantayı hazırlamak nekadar zevklidir yaşamayı nasip eder inş mevlamm

Allah razı olsun bitanem Rabbim sanada kolaylıkla ve sağlıkla bi doğum nasip etsinn
hani kanı kaynar derler yaa benim içnde sende ölee tatlımm.Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versinn o eksikleri tamamlamak o çantayı hazırlamak nekadar zevklidir yaşamayı nasip eder inş mevlamm
amın cnm ısteyen herkese nasıp etsın saglıklı hayırlı evlat cnm ınş sızlerde yasıyacaksınız

canım benım nerelerdesın yaaaa senı o kadar çok merak ettıkkı anlatamam canım benım bak bızlerde beklıyoruz hala demekkı zamanı var bebişlerımızın dua etmekten baska çaremız yok canım sabırla bekleyecegız ınsallah olucak tatlım görüşüz

Son düzenleme:
Geri