2010 Haziran Anneleri

aslıcım atahan da da var öle sızlceler sıcaktan isilek oluyolar bende daha hafıf seyler gıydırıyom artık

gunaydın kızlar

benım evım gunduzlerı serın oluyo
ama aksam 7 den s onra yanıyor resmen
oglumda o sırada epey huysuzlanıyo
ınce gıydırıyorum ama dunde ıkı kere hapsurdu
10 gıbı banyo yapıyo ancak ole rahatlıyo
ne olcak bu sıcaklardakı halımız bılmıyorum

unuttuk valla iyice forumu...

ben hala gece yıkama konusunda tedirginim
çünkü kapı pencere ne bulduysam açıyorum geceleri
e ya üşütürse :S

ya en bayılmak üzereyim yorgunluktan ne olur bana yardım edin kızlar...oğlumun bugün 40.günü gece gündüz çok az uyuyor memede uyuyor koyunca ağlıyor..gözler faltaşı..her akşam gaz sancısı ağlamaları..hep memede kalmak istiyor yemek yiyemiyorum tuvalete gidemiyorum sütümde olmuyor bu yüzden resmen sömürüyor posası kalıyor memenin uyusa bende dinlensem sütüm birikecek ama buna fırsat vermiyor bugün mama denedim 3 saat uyudu benim çocuğum aç galiba geçen kontrolümüzde 1ayda 900 almıştı doktor sütün yetiyor demişti ama hep ağzı oynuyor yalancı emzikte almadı bu arada mamayı bir yedi bir yedi hayret ettim..o ağlıyor ben ağlıyorum çok kötüyüm artık uykusuzluk ev işleri derken yardım edenlerimde gittiler yalnız başıma mahvoldum...hayatımın hiç bir döneminde bu kadar kötü olmamıştım sinirlerim çok yıprandı...niye böyle bu çocuk mamaya devam etmelimiyim sizce?

ya en bayılmak üzereyim yorgunluktan ne olur bana yardım edin kızlar...oğlumun bugün 40.günü gece gündüz çok az uyuyor memede uyuyor koyunca ağlıyor..gözler faltaşı..her akşam gaz sancısı ağlamaları..hep memede kalmak istiyor yemek yiyemiyorum tuvalete gidemiyorum sütümde olmuyor bu yüzden resmen sömürüyor posası kalıyor memenin uyusa bende dinlensem sütüm birikecek ama buna fırsat vermiyor bugün mama denedim 3 saat uyudu benim çocuğum aç galiba geçen kontrolümüzde 1ayda 900 almıştı doktor sütün yetiyor demişti ama hep ağzı oynuyor yalancı emzikte almadı bu arada mamayı bir yedi bir yedi hayret ettim..o ağlıyor ben ağlıyorum çok kötüyüm artık uykusuzluk ev işleri derken yardım edenlerimde gittiler yalnız başıma mahvoldum...hayatımın hiç bir döneminde bu kadar kötü olmamıştım sinirlerim çok yıprandı...niye böyle bu çocuk mamaya devam etmelimiyim sizce?

eyşancım,bizim ayın 28 inde 40.gün oluyor.anlattıklarının aynısını yaşıyoruz bizde hiç bi fark yok hayatım. yemeye ve dinlenmeye fırsat bulamamaktan sütüm azaldı. bizdede her akşam ve gece aynı fasıl: gaz sancısı.... ağıt ağıt ağıt....bende mama veriyorum. inan uykusuzluktan bittim.psikolojim iyice bozuldu.yalancı emzikte almıyor bebisim

Son düzenleme:
Geri